Корзина
216 отзывов
+380976081204
Фильтры
Цена
Наличие
Акция
Контакты
Светодиодное освещение и радиокомпоненты
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38097608-12-04Киевстар
+38063664-36-36Lifecell
+38095754-01-01Vodafone
Сохань Андрей Александрович
УкраинаКиевул. Ушинского, 4, торговое место 59402068
Карта

Семисегментні LED індикатори

в виде галереив виде списка

Світлодіодні семисегментні індикатори призначені для відображення цифр і управляються за допомогою контролера. Дані індикатори, як видно з назви, складаються з семи сегментів. Кожен сегмент може запалюватися і гаснути окремо, що дозволяє створювати зображення цифр. Світлодіодні індикатори також містять восьмий сегмент, який зображений у вигляді крапки чи коми, що послужило приводом називати їх восьмисегментними індикаторами (8 сегментні led індикатори). Цей «восьмий» сегмент служить для відображення дробової частини в числах, а кожен сегмент, від першого до сьомого, має буквене позначення відповідно від A до G, а також літери кириличного алфавіту.

Індикатори на світлодіодах виготовляються одноциферні (односимвольні); двохциферні (двосимвольні); трьохциферні (трьохсимвольні) і чотирьохциферні (чотирьохсимвольні).

Світлодіодні цифрові індикатори, у яких дві і більше цифри, можуть бути зі статичною індикацією і з динамічною індикацією. У першому випадку у світлодіодного індикатора є два загальних контакти (якщо це двохциферний індикатор) і по одному контакту для підключення кожного сегмента. Всього виходить 18 контактів. У другому випадку також є два загальних контакти, а інші контакти підключені паралельно, тобто два сегменти з різних цифр на один контакт.

Після всього вищеперерахованого можна зробити висновок, щоб купити світлодіодний індикатор, потрібно знати основні параметри: необхідний колір, тип індикації, кількість символів та розмір.

У дуже рідкісних випадках семисегментні індикатори можуть застосовуватися для відображення букв. Зазвичай це прості слова, типу «On» або «OFF».

Якщо ж потрібно відображати більш складні слова і словосполучення, застосовується ще один вид індикаторів - матричні світлодіодні індикатори (ще їх називають світлодіодні матриці). LED індикатори бувають одноколірними і кольоровими RGB, вони також представлені в асортименті нашого інтернет-магазину. Найчастіше матриці застосовують для виготовлення рухомих рядків. RGB світлодіодні матриці застосовуються також у виготовленні рухомих світлодіодних рядків, різних інформаційних табло, а також світлодіодних екранів. Найбільш широке застосування світлодіодні індикатори отримали в різних цифрових табло на автозаправних станціях, пунктах обміну валют, покажчиках маршрутів і т.д.

Інтернет магазин led-stars.com.ua пропонує придбати радіоелектронні компоненти, світлодіодну продукцію, хімію для радіотехніки та багато іншого. Ми пропонуємо конкурентні ціни на ринку та швидку доставку по всій території України.

Автор: https://led-stars.com.ua/