Корзина
216 отзывов
+380976081204
Фильтры
Цена
Наличие
Акция
Контакты
Светодиодное освещение и радиокомпоненты
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38097608-12-04Киевстар
+38063664-36-36Lifecell
+38095754-01-01Vodafone
Сохань Андрей Александрович
УкраинаКиевул. Ушинского, 4, торговое место 59402068
Карта

Світлодіоди (LED)

в виде галереив виде списка
1 2 3

Інноваційні світлодіодні технології впевнено завойовують ринок освітлення, отримуючи значне поширення. Напівпровідникові LED світлодіоди технологічно безпечніші, мають тривалий термін служби, мінімальне енергоспоживання, максимальну світловіддачу і являють собою низьковольтне напівпровідникове джерело світла. Це пристрій з електронно-дірковим переходом, перетворює в світлове випромінювання електричний струм. Для правильної роботи світлодіодів потрібні сучасні джерела живлення. Сучасна колірна гамма світлодіодів велика: білий, жовтий, червоний, зелений, синій, фіолетовий, пурпурний, ультрафіолетовий, інфрачервоний тощо. Світлодіоди не люблять перегріву, але здатні працювати при екстремально низьких і високих температурах, що недоступно більшості інших освітлювальних приладів, діапазон температур знаходиться в інтервалі від -50 до +60 градусів С. Чим більше струму пропускається через світлодіод, тим швидше настає його старіння. Тому термін служби суперпотужних і малопотужних світлодіодів різниться: до 1 вата становить (в залежності від кольору) – до 100 тисяч годин експлуатації; від 1 вата – близько 80 тисяч годин в будь-якому кольорі.

До надяскравих відносяться світлодіоди, що працюють на невеликих струмах – декількох десятків міліампер, потужністю до 1 вата і володіють підвищеною яскравістю світіння. Їм не потрібна система відводу тепла, так як потужність, яка ними розсіюється, незначна. Дана категорія світлодіодів випускається в стандартних типових корпусах. Потужні світлодіоди – це світлодіоди, через кристал яких пропускається електричним струмом 350 мА і більше. Для їх виготовлення використовуються матеріали, стійкі до дії високих температур, а пристрій відрізняється від інших наявністю тепловідведення і спеціальної основи для світловипромінювальних кристалів. Для таких світлодіодів потрібні радіатори для світлодіодів Неможливо провести чітку грань між цими групами твердотільних джерел світла. Сфера їх застосування: транспортна сигнальна світлотехніка, інформаційні табло, системи машинного зору, підсвічування ЖК-дисплеїв, джерела освітлення з невеликим енергоспоживанням, архітектурна та сценічна підсвітка, світлофори, світлові покажчики та електронні табло.

SMD світлодіоди – це джерела світла мініатюрних розмірів, які мають: високу енергоефективність, низьке енергоспоживання, велику потужність, і так само надійні з тривалим терміном служби. Випускаються SMD світлодіоди одно і багатокристальні, різних розмірів і потужністю світлового потоку з широким спектром відтінків. Виробляються одно-, двох-, трьох- і багатобарвні (RGB) світлодіоди. Кут їх світіння може бути в діапазоні від 60 до 160 градусів. Конструкція спеціально розроблена для автоматичного поверхневого монтажу і у кожного кристала є індивідуальні виводи. Термін служби сягає 100 тисяч годин. SMD світлодіоди застосовуються практично у більшості сфер життєдіяльності людини – від індикації і підсвічування в мініатюрних пристроях до автомобілебудування і вуличного освітлення.

Вивідні світлодіоди – це світлодіоди, призначені для поверхневого монтажу, використовувані так само для ручної пайки. Їх асортимент різниться за формою, розміром, типом лінзи, кольором. Прозорі пластикові корпуси вивідних світлодіодів випускаються наступних видів – круглі, прямокутні, трикутні, квадратні, овальні, для монтажу на друковану плату. Вивідні світлодіоди застосовуються для індикації і підсвічування в мініатюрних пристроях. Світлодіоди овальної форми використовуються в світлодіодних знакових індикаторах, найбільше в дорожніх покажчиках, алфавітно-цифрових дисплеях. Світлодіоди квадратної і прямокутної форми застосовуються для індикації в побутових приладах, в різній радіоапаратурі, охоронній сигналізації. Світлодіоди типу «піранья» мають підвищену яскравість і використовуються там, де потрібен яскравий світловий потік: підсвічування меблів, інтер'єрів, для створення світлової реклами; в різних світлодіодних виробах – лінійках, модулях. Випускаються одно-, двох-, трьох- і багатобарвні (RGB) світлодіоди.

Інтернет магазин led-stars.com.ua пропонує придбати радіоелектронні компоненти, світлодіодну продукцію, хімію для радіотехніки та багато іншого. Ми пропонуємо конкурентні ціни на ринку та швидку доставку по всій території України.

Автор: https://led-stars.com.ua/