
Ліхтар налобний WF71 акумуляторний з сенсором Westinghouse (ЗАРЯДЖАЄТЬСЯ ВІД USB)
502,20 ₴
- Нет в наличии
- Код: WF71-DB
- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
Призначення: налобний ліхтар з сенсорним датчиком
Корпус вироби: ABS-матеріал з пило, вологозахисту IPX4
Перезаряджається за допомогою Micro-USB кабелю постійного струму 5V / 1А USB
Система захисту від перезарядки, розрядки і короткого замикання
2 режими освітлення: білий / червоний
Білим світлом можна управляти (вкл. / Викл.) За допомогою сенсорного датчика, дистанція спрацьовування датчика: до 10 см
Джерело живлення: літій-полімерний акумулятор 600 мА · год
Джерело світла: 1x XPE LED + 2x RED LED
Колірна температура: 6500-7000 К
Кількість Lm в разі світлових потоків: біле світіння: 80 LM / червоне свічення: 10 lm
Час роботи батареї: біле світіння: 2:00, аварійне світіння: 12:00
Час зарядки: 1.5 години
Комплектація ліхтаря: Мікро USB-кабель 30 см, упаковка

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Westinghouse |
| Страна производитель | США |
| Вес | 105 г |
| Длина | 133 мм |
| Количество светодиодов | 1 шт |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Световой поток | 200 лм |
| Состояние | Новое |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип питания | Аккумулятор, Батарейки |
| Цветовая температура | 5000K |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 84 |
| гарантия | 1 |
| Датчик движения | Нет |
| Диапазон вх. напряжение В: | 220-240 |
| Источник света | Светодиодная матрица COB |
| Категория качества | - В стандарт |
| Мощность | 3 Вт |
| Напряжение | 6 В |
| Применение освещения | Для наружного освещения зданий, Для офисных помещений, Для ЖКХ, Для освещения ландшафтов, Для освещения улиц, парков, Для освещения парковок, Для рекламы |
| Способ монтажа | Подвесной |
| Способ освещения | Заливающее освещение |
| Степень защиты IP | 40 |
| Тип освещения | Прожектор |
| Тип освещения по мобильности | Переносное |
| Угол излучения света | 120 град. |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет свечения | Белый |
| Ширина | 36 |
- Цена: 502,20 ₴
- Способ упаковки: Количество в коробке шт:20



