
Налобний світлодіодний ліхтарик H015 VIDEX 330Lm 5000K ((ЗАРЯДЖАЄТЬСЯ ВІД USB))
588,60 ₴
- В наличии
- Код: VLF-H015 26563
- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
Артикул: VLF-H015

- Світловий потік:330 Lm
- Колірна температура світла:5000K (денне світло)
- Дальність:85м
- Тип акумулятора:Li-pol 850mAh незмінний
- Режим роботи:Максимум, низький, стробоскоп, червоний, червоне мерехтіння
- Тип світлодіода:CREE XTE 5W
- Спосіб заряду:USB-C
- Час заряду:3г
- Індикатор заряду:4 рівневий
- Захист від падіння:1 м
- Матеріал лінзи:Полікарбонат
- Матеріал корпуса:Полікарбонат
- Поверхня рефлектора:Гладка
- Стабілізація розряду:Неповна
- Гарантійний термін:2 роки
- Вага:71г
- Колір:Чорний
- Комплектація:Наголовний ремінь, зарядний кабель, документація
- Штрих-код:4820118295862
- IP:67 (1м під водою)
- Габаритні розміри:65mm х 35mm х 32mm
Налобний світлодіодний ліхтарик VIDEX H015 VIDEX 330Lm 5000K призначений для індивідуального використання в темний час доби або в приміщеннях без освітлення. Основними показниками є герметичність, надійний корпус, дальність світла. Дозволяє обрати необхідний режим роботи. Максимальна яскравість 330 Lm. Регульований кут нахилу кріплення дозволяє обрати зручний кут освітлення.
Використовується налобний ремінь для ліхтаря із зносостійкого матеріалу, м'якого за текстурою, що забезпечує зручне користування.
Сенсорне управління:
Ліхтарем можна керувати за допомогою сенсорного датчика. Кнопка сенсора допомагає увімкнути ліхтар та контролювати його режими жестами рук.
Довготривале натискання будь-якої кнопки дозволяє вимкнути ліхтар. Короткочасне натискання функціональної кнопки дає можливість перемикати режими роботи.
Режим роботи ліхтаря:
HIGH (Режим біле світло максимальної потужності) – яскравість світла 330Lm. Дистанція освітлення налічує 85м. Тривалість роботи 3год. Інтенсивність світлового потоку 1800cd.
LOW (Режим біле світло мінімальної потужності світла) – яскравість світла 105Lm. Дистанція освітлення налічує 53м. Тривалість роботи 3год. 30хв. Інтенсивність світлового потоку 696cd.
STROBE (Стробоскоп) - швидко відтворює повторювані яскраві білі світлові імпульси.
RED ON - червоне світло максимальної потужності.
RED FLASH - червоне світло мерехтливе.
Рівень заряду ліхтаря:
При повному заряді – всі 4 індикатори світяться зеленим кольором. Доступне заряджання за допомогою USB Type-C.
Відмінно захищений і адаптований під використання в складних та екстремальних умовах. Без проблем витримує механічні навантаження, падіння з висоти. Може падати з висоти 1 м. і при цьому не пошкодиться. Має повний захист від пилу, сильного дощу та бризок. Стандарт захисту – IP67 (1м під водою). Пов’язка виготовлена з тонкого та повітропроникного матеріалу з силіконовим кріпленням для ліхтаря.
Відмінний, сучасний, високоефективний ліхтар буде прекрасним супутником під час активного відпочинку. Зручний в застосуванні. Гарантія 2 роки.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 71 г |
| Дальность светового луча | 85 м |
| Длина | 65 мм |
| Количество светодиодов | 1 шт |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Световой поток | 330 лм |
| Состояние | Новое |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Тип фонаря | Налобный |
| Цвет | Черный |
| Цветовая температура | 5000K |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Время работы | 3 час |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 65 |
| гарантия | 1 |
| Датчик движения | Нет |
| Источник света | Светодиодная матрица COB |
| Категория качества | A. Премиум |
| Мощность | 3 Вт |
| Напряжение | 6 В |
| Применение освещения | Для наружного освещения зданий, Для ЖКХ, Для освещения ландшафтов, Для освещения улиц, парков, Для освещения парковок |
| Способ монтажа | Подвесной |
| Способ освещения | Локальное освещение |
| Степень защиты IP | 67 |
| Тип освещения | Фонарь |
| Тип освещения по мобильности | Переносное |
| Угол излучения света | 120 град. |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет свечения | Белый |
| Ширина | 36 |
- Цена: 588,60 ₴









