
Портативний світлодіодний ліхтарик A055H VIDEX 600Lm 5700K (ЗАРЯДЖАЄТЬСЯ ВІД USB)
1 018,50 ₴
- Под заказ
- Код: VLF-A055H 26568
Отправка с 30 мая 2026- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
Артикул: VLF-A055H

- Світловий потік:600 Lm
- Колірна температура світла:5700K (денне світло)
- Дальність:115м
- Тип акумулятора:Li-ion 16340 800mAh змінний
- Режим роботи:Максимум, мінімум, стробоскоп
- Тип світлодіода:Luminus SST20, 10W
- Спосіб заряду:USB-C
- Час заряду:2,5г
- Індикатор заряду:2 рівневий
- Захист від падіння:1 м
- Матеріал лінзи:Загартоване скло
- Матеріал корпуса:Авіаційний анодований алюміній
- Поверхня рефлектора:Мікротекстурована
- Стабілізація розряду:Неповна
- Гарантійний термін:3 роки
- Вага:59 г
- Колір:Чорний матовий
- Комплектація:Акумулятор, кліпса, кріплення на голову, зарядний кабель, запасні ущільнювачі. документація
- Штрих-код:4820246481038
- IP:68 (2м під водою)
- Габаритні розміри:74.5mm х 23mm х 27mm
Портативний світлодіодний ліхтарик VIDEX VLF-A055H 600Lm 5700K призначений для індивідуального використання в темний час доби або в приміщеннях без освітлення. Основними показниками є герметичність, надійний корпус, дальність світла. Дозволяє обрати необхідний режим роботи.
Використовується налобний ремінь для ліхтаря із зносостійкого матеріалу, м'якого за текстурою, що забезпечує зручне користування.
Максимальна яскравість 600 Lm. Використовується світлодіод Luminus SST20, який покращує фотоелектричний коефіцієнт перетворення при досягненні високої надійності та більшого результату.
Короткочасне натискання кнопки УВІМК/ВИМК дозволяє увімкнути ліхтар та перемикати режими роботи. За допомогою довготривалого натискання кнопки ліхтар вимикається.
Режим роботи ліхтаря:
HIGH (Режим максимальної потужності світла) – яскравість світла 600Lm. Дистанція освітлення налічує 115м. Тривалість роботи 1год. 40хв. Інтенсивнісь світлового потоку 3320cd.
LOW (Режим мінімальної потужності світла) – яскравість світла 150Lm. Дистанція освітлення налічує 54м. Тривалість роботи 2год. 45хв. Інтенсивнісь світлового потоку 740cd.
STROBE(Стробоскоп) - швидко відтворює повторювані яскраві світлові імпульси.
Час розряду випробувано зі штатним акумулятором 16340 800mAh і може бути подовжено за використання акумулятора більшого об’єму. Вищезазначені параметри можуть відрізнятися залежно від навколишнього середовища.
Автоматично запам’ятовує обраний режим.
Світлодіодний індикатор на кнопці сповіщає про рівень заряду ліхтаря:
- Зеленим кольором світиться при повному заряді
- Червоним кольором світиться при заряді нижче 20%
Доступне заряджання за допомогою USB Type-C. В якості елементів живлення використовуються акумулятори типу 16340.
Відмінно захищений і адаптований під використання в складних та екстремальних умовах. Без проблем витримує механічні навантаження, падіння з висоти. Може падати з висоти 1 м. і при цьому не пошкодиться. Ліхтар має повний захист від пилу і може витримувати короткочасні занурення під воду на глибину до 2 метрів. Стандарт захисту – IP68( 2м під водою). Пов’язка виготовлена з тонкого та повітропроникного матеріалу.
Відмінний, сучасний, високоефективний ліхтар буде прекрасним супутником під час активного відпочинку. Зручний в застосуванні. Гарантія 3 роки на ліхтар та 1рік на акумулятор.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 59 г |
| Дальность светового луча | 115 м |
| Длина | 75 мм |
| Количество светодиодов | 1 шт |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Световой поток | 600 лм |
| Состояние | Новое |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Тип фонаря | Налобный |
| Цвет | Черный |
| Цветовая температура | 5000K |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Время работы | 2.5 час |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 84 |
| гарантия | 1 |
| Датчик движения | Нет |
| Источник света | Светодиодная матрица COB |
| Категория качества | A. Премиум |
| Мощность | 3 Вт |
| Напряжение | 6 В |
| Применение освещения | Для наружного освещения зданий, Для офисных помещений, Для ЖКХ, Для освещения ландшафтов, Для освещения улиц, парков, Для освещения парковок |
| Способ монтажа | Подвесной |
| Способ освещения | Заливающее освещение |
| Степень защиты IP | 68 |
| Тип освещения | Фонарь |
| Тип освещения по мобильности | Переносное |
| Угол излучения света | 120 град. |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет свечения | Белый |
| Ширина | 36 |
- Цена: 1 018,50 ₴
