
Портативний світлодіодний ліхтарик VIDEX VLF-A355C 4000Lm 5000K ((ЗАРЯДЖАЄТЬСЯ ВІД USB))
2 581,30 ₴
- Под заказ
- Код: VLF-A355C
Отправка с 01 июня 2026- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
Артикул: VLF-A355C
- Світловий потік:4000 Lm
- Колірна температура світла:5000K (денне світло)
- Дальність:185м
- Тип акумулятора:Li-ion 26650 або 18650 2200mAh змінний
- Режим роботи:Турбо, максимум, середній, низький, нічний, SOS
- IP:68 (2м під водою)
- Тип світлодіода:CREE XHP50.2 20W
- Спосіб заряду:USB-C
- Час заряду:3г
- Індикатор заряду:4 рівневий
- Захист від падіння:1 м
- Матеріал лінзи:Загартоване скло
- Матеріал корпуса:Авіаційний анодований алюміній
- Поверхня рефлектора:Гладка
- Стабілізація розряду:Повна
- Гарантійний термін:3 роки
- Колір:Чорний матовий
- Комплектація:Акумулятор, кліпса, шнур на руку, зарядний кабель, запасні ущільнювачі, документація
- Вага:103,1г
- Кількість у коробі:20 шт
- Габаритні розміри:103mm х 34mm х 33mm
- Штрих-код:4820246483117

-
Артикул: VLF-A355C
Портативний світлодіодний ліхтарик VIDEX VLF-A355C 4000Lm призначений для індивідуального використання у темний час доби або у приміщеннях без освітлення. Основними показниками є висока потужність та наявність стабілізації світлового потоку. Розроблено спеціально для полювання та пошукових заходів.
Тривале натискання кнопки дозволяє увімкнути та вимкнути ліхтар.
Короткочасне натискання кнопки при увімкненому світлі дозволяє вибрати необхідний режим роботи ліхтаря:
TURBO (Турбо режим) - з найбільшою яскравістю світла 4000Lm. Дистанція освітлення налічує 185м. Тривалість роботи 2:00. 15 хв. Інтенсивність світлового потоку 8500cd.
Час роботи в режимі TURBO - це сукупний час, випробуваний із увімкненим захистом від перегріву.
HIGH (Режим максимальної потужності світла) – яскравість світла 1000Lm. Дистанція висвітлення налічує 100м. Тривалість роботи 2:00. 30 хв. Інтенсивність світлового потоку 3000cd.
MIDDLE (Режим середньої потужності світла) – яскравість світла 500Lm. Дистанція освітлення налічує 70м. Тривалість роботи 6ч. Інтенсивність світлового потоку 1600cd.
LOW (Режим мінімальної потужності світла) – яскравість світла 250Lm. Дистанція освітлення налічує 53м. Тривалість роботи 10г. 30 хв. Інтенсивність світлового потоку 610cd.
MOON (Нічний режим) – найбільша тривалість роботи можлива в даному режимі – 78год. При цьому генерується світловий потік 30Lm. Дистанція освітлення налічує 20м. Інтенсивність світлового потоку 88CD.
SOS режим передачі світлового сигналу лиха.Яскравість світла 1000Lm. Дистанція висвітлення налічує 100м. Тривалість роботи 2г. 40хв. Інтенсивність світлового потоку 3000cd.
Світлодіодний індикатор на кнопці повідомляє про рівень заряду ліхтаря:
- зеленим кольором світиться при повному заряді (100-85%)
- зеленим кольором мерехтить при заряді (85-50%)
- червоним кольором світиться при зарядці (50-25%)
- червоним кольором мерехтить при заряді (25-1%)
Доступна заряджання за допомогою USB Type-C. Як елемент живлення використовуються акумулятори типу 18650 або 26650.
Стабілізація світлового потоку для режимів HIGH, MIDDLE, LOW, MOON. Рівна яскравість без вагань. Система температурного регулювання захищає світлодіод і акумулятор від перегріву.Гумові кільця ущільнювачів для використання акумуляторів 18650 в комплекті.
Відмінно захищений та адаптований під використання у складних та екстремальних умовах. Без проблем витримує механічні навантаження, падіння з висоти. Захист від падіння до 1м. Міцний корпус також протистоїть впливу вологи. Стандарт захисту від води – IP68 (2м під водою).
Відмінний, сучасний, високоефективний ліхтар буде чудовим супутником під час активного відпочинку. Зручний у застосуванні. Гарантія 3 роки на ліхтар та 1 рік на акумулятор.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 59 г |
| Дальность светового луча | 200 м |
| Длина | 128 мм |
| Количество светодиодов | 1 шт |
| Мощность лампы | 20 Вт |
| Световой поток | 4000 лм |
| Состояние | Новое |
| Тип диода | Cree XHP50.2 |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Тип фонаря | Ручной |
| Цвет | Черный |
| Цветовая температура | 5000K |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 103 |
| гарантия | 2 |
| Датчик движения | Нет |
| Источник света | Светодиодная матрица COB |
| Категория качества | A. Премиум |
| Мощность | 20 Вт |
| Напряжение | 6 В |
| Способ монтажа | Комбинированное |
| Способ освещения | Локальное освещение |
| Степень защиты IP | 68 |
| Тип освещения | Фонарь |
| Тип освещения по мобильности | Переносное |
| Угол излучения света | 120 град. |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет свечения | Белый |
| Ширина | 31 |
- Цена: 2 581,30 ₴









