
Лампа світлодіодна стандартна LS-8 8W E27 4000K алюмопл. корп. A-LS-0378
82,30 ₴
- Под заказ
- Код: A-LS-0378
Отправка с 12 мая 2026- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
Світлодіодна лампа класичної грушеподібної форми в алюмопластиковому корпусі з опаловим розсіювачем. Має світлову віддачу понад 85 лм/Вт. Призначена для використання у світильниках загального освітлення. До електромережі напругою 220В підключається без додаткових пристроїв.
Переваги:
- тривалий термін служби, що у 30 разів більше, ніж у ламп розжарення;
- низьке енергоспоживання - у 8 разів економніша за лампу розжарення та у 2 рази – за люмінесцентну;
- випромінює світло з гарною передачею кольору (Ra>80);
- світловий потік залишається незмінним в широкому діапазоні напруги живлення (175-250В).
Примітка:
- лампа не призначена для роботи з електронним димером.

Артикул:A-LS-0378
Група:Лампи
Підгрупа:Лампи світлодіодні (LED)
Ознака:Стандартні
Модель:LS-8
Потужність Вт:8
Колірна температура:4000
Тип цоколя:E27
Світловий потік lm:700
Напруга В:175-250
Тип колби:Стандартна
Колір скла:Опаловий
Тип світлодіодаSMD
Кут розсіювання град:300
Термін служби ч:20000
Виробник:ELECTRUM
EAN:4895127215187
Кількість в коробі шт:50
Высота мм:104
Длина мм:55
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrum |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальная цветовая температура | 4100 К |
| Максимальное рабочее напряжение | 240 В |
| Минимальная цветовая температура | 4000 К |
| Минимальное рабочее напряжение | 170 В |
| Мощность | 7 Вт |
| Напряжение | 220 В |
| Рефлектор | Нет |
| Тип цоколя | Резьба |
| Угол свечения | 300 град. |
| Форма лампочки | Груша |
| Цвет светодиода | Белый |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Цоколь | E27 |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 70 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| A-LS-1146 | 2700K теплый |
| A-LS-1147 | 4000K нейтральный |
| ON/OFF times | >20,000 |
| Operating Temperature | -20 to 45°c |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Срок службы ламп | 30000 час |
| Тип лампы | Светодиодная |
- Цена: 82,30 ₴
- Способ упаковки: ящик 30шт





