
ЛАМПА СВІТЛОДІОДНА СТАНДАРТНА B60 PA10 8W E27 4000K АЛЮМОПЛ. КОРП. 18-0024
72,40 ₴
- Под заказ
- Код: 18-0024
Отправка с 12 мая 2026- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
ЛАМПА СВІТЛОДІОДНА СТАНДАРТНА B60 PA10 8W E27 4000K АЛЮМОПЛ. КОРП. 18-0024

Світлодіодні лампи класичної грушеподібної форми в алюмопластиковому корпусі з опаловим розсіювачем. Володіють світловіддачею більше 85 лм/Вт. Оснащені вбудованим джерелом живлення. В електромережу напругою 220 В підключаються без додаткових пристроїв. Призначені для використання в в світильниках загального освітлення.
Переваги:
- володіє збільшеним терміном служби, який в 30 раз більше, ніж у ламп розжарювання;
- в 8 раз экономічніше ламп розжарювання та 2 рази – люмінесцентних ламп;
- випромінює біле світло з доброю кольоропередачею (Ra>80);
- світловий потік залишається незмінним в широкому діапазоні напруги живлення.
Примітка: лампа не призначена для роботы з електронним диммером;
Артикул:18-0024
Група:Лампи
Підгрупа:Лампи світлодіодні (LED)
Ознака:Стандартні
Модель:PA10
Потужність Вт:8
Колірна температура:4000
Тип цоколя:E27
Світловий потік lm:660
Напруга В:175-250
Тип колби:Стандартна
Колір скла:Опаловий
Тип світлодіодаSMD
Кут розсіювання град:300
Термін служби ч:20000
Виробник:ELM
EAN:4895127203573
Кількість в коробі шт:100
A mm:120
B mm:60
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ELM |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальная цветовая температура | 4100 К |
| Максимальное рабочее напряжение | 240 В |
| Минимальная цветовая температура | 4000 К |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| Мощность | 7 Вт |
| Напряжение | 220 В |
| Рефлектор | Нет |
| Тип цоколя | Резьба |
| Угол свечения | 300 град. |
| Форма лампочки | Круговая |
| Цвет светодиода | Белый |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Цоколь | E27 |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 60 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 60 мм |
| Длина | 120 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Рабочее положение | Универсальное |
| Цвет колбы лампочки | Матовый |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 660 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Коэффициент мощности | 0.57 PF |
| Материал корпуса | Aluplast |
| Срок службы ламп | 20000 час |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Энергоэф-ть, Lm/W: | 95 |
- Цена: 72,40 ₴


