
LED лампа VIDEX A65e 15W E27 3000K 220V
98 ₴
- В наличии
- Код: VL-A65e-15273 (23922)
- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
Світлодіодна лампа VIDEX — високотехнологічне джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Призначена для загального освітлення приміщень, торговельних залів і вітрин, промислових підприємств. Ідеальна для декоративного, місцевого і направленного освітлення. Використовується у всіх типах побутових світильників. Світлодіодна лампа VIDEX— доцільна заміна ламп розжарювання та люмінесцентних ламп. Дозволяє заощаджувати до 90% енергії, має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень під час вмикання і вимикання. Не містить шкідливих речовин. Строк придатності до використання необмежений. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів.
Особливості:
- Хороший показник енергоефективності
- Високий індекс передачі кольору
- Тривалий термін служби
- Ефективний тепловідвід через корпус лампи
- Захист від перепадів напруги
- Рівний світловий потік

Артикул: VL-A65e-15273
- Категорія:Лампи
- Потужність:15 W
- Світловий потік:1500 Lm
- Тип цоколя:Е 27
- Якість світла:> 90 Ra
- Колірна температура світла:3000К (тепле світло)
- Гарантійний термін:2 роки
- Напруга:AC 175-250 V
- Частота:50/60 Hz
- Енергоефективність:100 Lm/W
- Клас енергоспоживання:А+
- Кут розсіювання:300°
- Ресурс роботи:40000г
- Максимальна сила струму:113mA
- Коефіцієнт потужності:0.6
- Розміри:60mm х 120mm
- Вага:75г
- Матеріал корпусу:Алюміній-пластик
- Аналог лампи розжарювання:140W
- Температурний режим:-25°С + 50°С
- Штрих-код:4820118293608
- Кількість у коробі:20шт
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальная цветовая температура | 3100 К |
| Максимальное рабочее напряжение | 250 В |
| Минимальная цветовая температура | 3000 К |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| Мощность | 15 Вт |
| Напряжение | 220 В |
| Рефлектор | Нет |
| Тип цоколя | Резьба |
| Угол свечения | 300 град. |
| Форма лампочки | Круговая |
| Цвет светодиода | Белый |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Цоколь | E27 |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 140 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 65 мм |
| Длина | 127 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Рабочее положение | Универсальное |
| Цвет колбы лампочки | Матовый |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 1400 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Коэффициент мощности | 0.61 PF |
| Марка | videx |
| Материал корпуса | Aluplast |
| Срок службы ламп | 20000 час |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Энергоэф-ть, Lm/W: | 90 |
- Цена: 98 ₴



