
ЛАМПА СВІТЛОДІОДНА СТАНДАРТНА A60 LS-33 ELEGANT 11W E27 4000K АЛЮМОПЛ. КОРП. A-LS-1435
93,50 ₴
- Под заказ
- Код: A-LS-1435
Отправка с 12 мая 2026- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком

Описание
Серія Electrum «Elegant» — це лампи з високими світловими характеристиками та ексклюзивним дизайном корпусу.
Світлодіодні лампи класичної грушеподібної форми в алюмопластиковому корпусі з опаловим розсіювачем. В електромережу напругою 220 В підключаються без додаткових пристроїв. Призначені для використання в в світильниках загального освітлення.
Переваги:
- володіє збільшеним терміном служби, який в 25 раз більше, ніж у ламп розжарювання;
- в 9 раз экономічніше ламп розжарювання та 1,5 рази – люмінесцентних ламп;
- випромінює біле світло з доброю кольоропередачею (Ra>80);
- світловий потік залишається незмінним в широкому діапазоні напруги живлення (150-250 В).
Примітки:
- лампи не призначені для роботи з електронними диммерами;
- не бажано використовувати лампи в світильниках з закритими плафонами та в прожекторах.
Артикул:A-LS-1435
Група:Лампи
Підгрупа:Лампи світлодіодні (LED)
Ознака:Стандартні
Модель:LS-33 Elegant
Потужність Вт:11
Колірна температура:4000
Тип цоколя:E27
Світловий потік lm:1050
Напруга В:175-250
Тип колби:Стандартна
Колір скла:Опаловий
Тип світлодіодаSMD
Кут розсіювання град:270
Термін служби ч:25000
Виробник:ELECTRUM
EAN:4895127222284
Кількість в коробі шт:50
A mm:111
B mm:60
Цветовая температура (К) в сравнении с некоторыми источниками света:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrum |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальная цветовая температура | 4100 К |
| Максимальное рабочее напряжение | 250 В |
| Минимальная цветовая температура | 4000 К |
| Минимальное рабочее напряжение | 170 В |
| Мощность | 11 Вт |
| Напряжение | 220 В |
| Рефлектор | Нет |
| Тип цоколя | Резьба |
| Угол свечения | 270 град. |
| Форма лампочки | Груша |
| Цвет светодиода | Белый |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Цоколь | E27 |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 90 Вт |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 1000 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| ON/OFF times | >20,000 |
| Operating Temperature | -20 to 45°c |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Срок службы ламп | 20000 час |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цоколь лампи | E 27 |
- Цена: 93,50 ₴




