
Лампа сітлодіодна стандартна LS-32 17W E27 3000K алюмопл. корп. A-LS-1140
161,20 ₴
- Под заказ
- Код: A-LS-1140
Отправка с 12 мая 2026- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком

Нова найеффективніша лінійка світлодіодних ламп з світловіддачею 90-100лм/вт. Використання таких ламп дасть більший экономічний еффект в порівнянні з стандартними світлодіодними лампами, а висока якість їх світла та зовнішняи внешняя привабливість прикрасить будь-який інтер'єр.
Світлодіодні лампи класичної грушеподібної форми в алюмопластиковому корпусі з опаловим розсіювачем. В електромережу напругою 220 В підключаються без додаткових пристроїв. Призначені для використання в в світильниках загального освітлення.
Переваги:
- володіє збільшеним терміном служби, який в 30 раз більше, ніж у ламп розжарювання;
- в 8 раз экономічніше ламп розжарювання та 2 рази – люмінесцентних ламп;
- випромінює біле світло з доброю кольоропередачею (Ra>80);
- світловий потік залишається незмінним в широкому діапазоні напруги живлення.
Артикул: A-LS-1140
Група: Лампи
Підгрупа: Лампи світлодіодні (LED)
Ознака: Стандартні
Модель: LS-32
Потужність Вт:17
Колірна температура: 3000
Тип цоколя: E27
Світловий потік lm: 1450
Напруга В: 175-250
Тип колби: Стандартна
Колір скла: Опаловий
Тип світлодіода SMD
Кут розсіювання град: 270
Термін служби ч: 25000
Виробник: ELECTRUM
EAN: 4895127208158
Кількість в коробі шт: 50
A mm: 120
B mm: 60
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrum |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальное рабочее напряжение | 250 В |
| Минимальная цветовая температура | 3000 К |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| Мощность | 17 Вт |
| Напряжение | 220 В |
| Рефлектор | Нет |
| Тип цоколя | Резьба |
| Угол свечения | 270 град. |
| Форма лампочки | Груша |
| Цвет светодиода | Белый |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Цоколь | E27 |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 150 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 60 мм |
| Длина | 120 мм |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 1450 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| A-LS-0230 | 2700K теплый |
| ON/OFF times | >20,000 |
| Operating Temperature | -20 to 45°c |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Срок службы ламп | 25000 час |
| Тип лампы | Светодиодная |
- Цена: 161,20 ₴




