
Лампа світлодіодна стандартна A67 LS-32 20W E27 4000K алюмопл. корп. A-LS-1372
212,60 ₴
- В наличии
- Код: A-LS-1372
- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком

Світлодіодні лампи класичної грушеподібної форми в алюмопластиковому корпусі з опаловим розсіювачем підвищеної потужності. Володіють світловіддачею більше 95 лм/Вт. Оснащені вбудованим IC драйвером. В електромережу напругою 220 В підключаються без додаткових пристроїв. Призначені для використання в в світильниках загального освітлення.
Переваги:
- володіє збільшеним терміном служби, який в 30 раз більше, ніж у ламп розжарювання;
- в 8 раз экономічніше ламп розжарювання та 2 рази – люмінесцентних ламп;
- випромінює біле світло з доброю кольоропередачею (Ra>80);
- світловий потік залишається незмінним в широкому діапазоні напруги живлення.
Примітка: лампа не призначена для роботы з електронним диммером;
Артикул:A-LS-1372
Група:Лампи
Підгрупа:Лампи світлодіодні (LED)
Ознака:Стандартні
Модель:LS-32
Потужність Вт:20
Колірна температура:4000
Тип цоколя:E27
Світловий потік lm:2100
Напруга В:175-250
Тип колби:Стандартна
Колір скла:Опаловий
Тип світлодіодаSMD
Кут розсіювання град:270
Термін служби ч:25000
Виробник:ELECTRUM
EAN:4895127210892
Кількість в коробі шт:50
A mm:143
B mm:67
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrum |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальное рабочее напряжение | 250 В |
| Минимальная цветовая температура | 3000 К |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| Мощность | 18 Вт |
| Напряжение | 220 В |
| Рефлектор | Нет |
| Тип цоколя | Резьба |
| Угол свечения | 270 град. |
| Форма лампочки | Груша |
| Цвет светодиода | Белый |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Цоколь | E27 |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 160 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 67 мм |
| Длина | 143 мм |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 2100 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| A-LS-0230 | 3000к теплий |
| ON/OFF times | >20,000 |
| Operating Temperature | -20 to 45°c |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Срок службы ламп | 25000 час |
| Тип лампы | Светодиодная |
- Цена: 212,60 ₴




