
LED лампа VIDEX A60e 10W E27 4100K 12-48V
201 ₴
- В наличии
- Код: VL-A60e12V-10274
- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
LED лампи Videx призначені для врізних, точкових або меблевих світильників. LED лампи Videx - безмежні
можливості для реалізації Ваших індивідуальних ідей облаштування затишних, неординарних та
неповторних інтер'єрів. Добре підійдуть для підсвічування і виділення певних зон, але також можна
використовувати і для загального освітлення.Тут уже все залежить від дизайнерських та особистих
смакових якостей споживача. Важливим є те, що лампи VIDEX дають якісний рівний світло без пульсацій і
забезпечують хорошу передачу кольору, а термін служби лампи дозволить надовго забути про її заміну.
Особливості:
- Хороший показник енергоефективності
- Високий індекс передачі кольору
- Тривалий термін служби
- Ефективний тепловідвід через корпус лампи
- Захист від перепадів напруги
- Рівний світловий потік

Артикул: VL-A60e12V-10274
- Потужність:10 W
- Світловий потік:900 Lm
- Тип цоколя:Е 27
- Гарантійний термін:2 роки
- Якість світла:> 90 Ra
- Особливості:12V
- Торгова марка:VIDEX
- Формфактор:А60
- Колірна температура світла:4100К (біле світло)
- Напруга:AC/DC 12-48 V
- Енергоефективність:90 Lm/W
- Клас енергоспоживання:А+
- Кут розсіювання:300°
- Ресурс роботи:40000г
- Максимальна сила струму:1388mA (AC) 833mA (DC)
- Коефіцієнт потужності:0,6 (AC) 1 (DC)
- Розміри:60mm х 112mm
- Вага:63г
- Матеріал корпусу:Алюміній-пластик
- Аналог лампи розжарювання:75W
- Температурний режим:-25°С + 50°С
- Штрих-код:4820118294469
- Кількість у коробі:20шт
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Источник света | Светодиодная матрица SMD |
| Максимальная цветовая температура | 4100 К |
| Максимальное рабочее напряжение | 48 В |
| Минимальная цветовая температура | 4000 К |
| Минимальное рабочее напряжение | 12 В |
| Мощность | 10 Вт |
| Напряжение | 12 В |
| Рефлектор | Нет |
| Тип цоколя | Резьба |
| Угол свечения | 300 град. |
| Форма лампочки | Круговая |
| Цвет светодиода | Белый |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Цоколь | E27 |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 75 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 60 мм |
| Длина | 112 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Рабочее положение | Универсальное |
| Цвет колбы лампочки | Матовый |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 900 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Коэффициент мощности | 0.61 PF |
| Марка | videx |
| Материал корпуса | Aluplast |
| Срок службы ламп | 20000 час |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цоколь лампи | E 27 |
| Энергоэф-ть, Lm/W: | 90 |
- Цена: 201 ₴




