
Лампа світлодіодна стандартна A60 LS-33 Elegant 12W E27 4000K алюмопл. корп. A-LS-1921
99,10 ₴
- Под заказ
- Код: A-LS-1921
Отправка с 12 мая 2026- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
Серія Electrum «Elegant» — це лампи з високими світловими характеристиками та ексклюзивним дизайном корпусу.
Світлодіодні лампи класичної грушоподібної форми в алюмопластиковому корпусі з опаловим розсіювачем. В електромережу напругою 220 В підключаються без додаткових пристроїв. Призначені для використання у світильниках загального освітлення. Володіють світловіддачею більше 112 лм/Вт.
В лампі використовуються чіпи Samsung.
Переваги:
- володіє збільшеним терміном служби, який в 25 раз більше, ніж у ламп розжарювання;
- в 9 раз экономніше ламп розжарювання та 1,5 раза – люмінесцентних ламп;
- випромінює біле світло з доброю кольоропередачею (Ra>80);
- світловий потік залишається незмінним в широкому діапазоні напруги живлення (175-250 В).
Примітки:
- лампи не призначені для роботи з електронними диммерами.
|
Артикул:A-LS-1921 Група:Лампи Підгрупа:Лампи світлодіодні (LED) Ознака:Стандартні Модель:LS-33 Elegant Потужність Вт:12 Колірна температура:4000 Тип цоколя:E27 Світловий потік lm:1050 Напруга В:175-250 Тип колби:Стандартна Колір скла:Опаловий Тип світлодіодаSMD Samsung Кут розсіювання град:270 Термін служби ч:25000 Виробник:ELECTRUM EAN:4895127222284 Кількість в коробі шт:50 A mm:111 B mm:60 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrum |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальная цветовая температура | 4000 К |
| Максимальное рабочее напряжение | 250 В |
| Минимальная цветовая температура | 4000 К |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| Мощность | 12 Вт |
| Напряжение | 220 В |
| Рефлектор | Нет |
| Тип цоколя | Резьба |
| Угол свечения | 270 град. |
| Форма лампочки | Сферическая |
| Цвет светодиода | Белый |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Цоколь | E27 |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 100 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 60 мм |
| Длина | 111 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Рабочее положение | Универсальное |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 1050 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| ON/OFF times | >20,000 |
| Operating Temperature | -20 to 45°c |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Марка | electrum |
| Материал корпуса | Aluplast |
| Срок службы ламп | 30000 час |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цоколь лампи | E 27 |
- Цена: 99,10 ₴

