
Лампа світлодіодна стандартна LS-36L 12W E27 4000K алюмопл. корп. A-LS-1857
106,60 ₴
- Под заказ
- Код: A-LS-1857
Отправка с 12 мая 2026- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком

Опис
Світлодіодні лампи класичної грушеподібної форми в алюмопластиковому корпусі з опаловим розсіювачем. Володіють світловіддачею більше 90 лм/Вт. Оснащені вбудованим IC-драйвером. В електромережу напругою 220 В підключаються без додаткових пристроїв. Призначені для використання в в світильниках загального освітлення.
Переваги:
- володіє збільшеним терміном служби, який в 25 раз більше, ніж у ламп розжарювання;
- в 9 раз экономічніше ламп розжарювання та 1,5 рази – люмінесцентних ламп;
- випромінює біле світло з доброю кольоропередачею (Ra>80);
- світловий потік залишається незмінним в широкому діапазоні напруги живлення.
Примітка: лампа не призначена для роботи з електронним диммером;
Артикул:A-LS-1857
Група:Лампи
Підгрупа:Лампи світлодіодні (LED)
Ознака:Стандартні
Модель:LS-36L
Потужність Вт:12
Колірна температура:4000
Тип цоколя:E27
Світловий потік lm:1080
Напруга В:175-250
Тип колби:Стандартна
Колір скла:Опаловий
Тип світлодіодаSMD
Кут розсіювання град:270
Термін служби ч:25000
Виробник:ELECTRUM
EAN:4895127222383
Кількість в коробі шт:50
A mm:117
B mm:60
Цветовая температура (К) в сравнении с некоторыми источниками света:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrum |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальная цветовая температура | 4100 К |
| Максимальное рабочее напряжение | 250 В |
| Минимальная цветовая температура | 4000 К |
| Минимальное рабочее напряжение | 170 В |
| Мощность | 12 Вт |
| Напряжение | 220 В |
| Рефлектор | Нет |
| Тип цоколя | Резьба |
| Угол свечения | 270 град. |
| Форма лампочки | Груша |
| Цвет светодиода | Белый |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Цоколь | E27 |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 100 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 60 мм |
| Длина | 117 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Рабочее положение | Универсальное |
| Цвет колбы лампочки | Молочный |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 1080 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| ON/OFF times | >20,000 |
| Operating Temperature | -20 to 45°c |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Срок службы ламп | 20000 час |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цоколь лампи | E 27 |
- Цена: 106,60 ₴




