
Лампа світлодіодна промислова 24W E27 4000K A-LP-1937
319,20 ₴
- Под заказ
- Код: A-LP-1937
Отправка с 12 мая 2026+380 (97) 608-12-04
Kyivstar- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Світлодіодна лампа з опаловим розсіювачем сферичної форми зі світловіддачею більше 116 лм/Вт.
В електромережу напругою 220 В підключаються без додаткових пристроїв. В лампах використовуються стабілізовані IC драйвери та світловипромінюючі модулі на SMD LED.
Промислові лампи придатні для загального освітлення, промислових, складських, допоміжних приміщень, в тому числі з високими стелями(вище 4м.) в складі світильників чи без них.
Переваги:
- тривалий служби, що в 30 разів більше, ніж у ламп розжарювання;
- у 8 разів економічніші за лампи розжарювання та 2 рази - за люмінесцентні лампи;
- випромінює біле світло з доброю кольоропередачею (Ra>80);
- світловий потік залишається незмінним в широкому діапазоні напруги живлення (175-250).
Примітка: лампа не призначена для роботи з електронним дімером.

| Характеристики | |
| Потужність Вт | 24 |
| Тип лампи | Промислові |
| Світловий потік lm | 2800 |
| Форма лампи | Циліндр |
| Напруга В | 175-250 |
| Застосування | Промислові приміщення |
| Тип цоколя | E27 |
| Тип світлодіода | SMD |
| Колірна температура | 4000 |
| Кут розсіювання град | 220 |
| Колір скла | Опаловий |
| A mm: | 153 |
| B mm: | 80 |
| Термін служби ч | 25000 |
Цветовая температура (К) в сравнении с некоторыми источниками света:

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrum |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальная цветовая температура | 4100 К |
| Максимальное рабочее напряжение | 250 В |
| Минимальная цветовая температура | 4000 К |
| Минимальное рабочее напряжение | 170 В |
| Мощность | 18 Вт |
| Напряжение | 220 В |
| Рефлектор | Нет |
| Тип цоколя | Резьба |
| Угол свечения | 270 град. |
| Форма лампочки | Груша |
| Цвет светодиода | Белый |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Цоколь | E27 |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 150 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 80 мм |
| Длина | 153 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Рабочее положение | Универсальное |
| Цвет колбы лампочки | Молочный |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 1600 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| ON/OFF times | >20,000 |
| Operating Temperature | -20 to 45°c |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Срок службы ламп | 20000 час |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цоколь лампи | E 27 |
Информация для заказа
- Цена: 319,20 ₴




