Новинка

Світлодіодна лампа Videx - високотехнологічний джерело світла з регулюючими освітлювальними характеристиками. Ідеально підходить для висвітлення будь-яких приміщень, від торгових майданчиків та вітрин, до використання для декорації та створення затишку в домашніх умовах. Управління яскравістю і температурою світла працює з підтримкою мобільного пристрою під управлінням операційної системи IOS та Android. Лампа обладнання RGB світлодіодами, що дозволяють використовувати її як джерело загального освітлення,а також надають змогу змінювати та регулювати відтінки ,насиченість, яскравість кольорів та обирати освітлення за бажанням. Для керування лампою необхідно забезпечити її підключення до мережі WI-FI в діапазоні 2.4Гц

Артикул: VL-A60RGBCW-1227-WIFI
- Потужність:12 W
- Світловий потік:1080 Lm
- Тип цоколя:Е 27
- Якість світла:> 90 Ra
- Особливості:WI-FI
- Формфактор:А60
- Колірна температура світла:2700K-6500K, RGB
- Гарантійний термін:2 роки
- Торгова марка:VIDEX
- Категорія:Освітлення
- Енергоефективність:90 Lm/W
- Клас енергоспоживання:А+
- Кут розсіювання:300°
- Ресурс роботи:40000г
- Максимальна сила струму:90mA
- Коефіцієнт потужності:0.6
- Розміри:60mm х 120mm
- Вага:100г
- Матеріал корпусу:Алюміній-поліамід
- Штрих-код:4820118298047
|
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальная цветовая температура | 4100 К |
| Максимальное рабочее напряжение | 250 В |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| Мощность | 12 Вт |
| Напряжение | 220 В |
| Рефлектор | Нет |
| Тип цоколя | Резьба |
| Угол свечения | 300 град. |
| Форма лампочки | Круговая |
| Цоколь | E27 |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 10 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 60 мм |
| Длина | 120 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Рабочее положение | Универсальное |
| Цвет колбы лампочки | Матовый |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 1080 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Коэффициент мощности | 0.61 PF |
| Марка | videx |
| Материал корпуса | Aluplast |
| Срок службы ламп | 20000 час |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цвет светодиода | RGBW |
| Цвет свечения | Нейтральный, Теплый, Холодный |
| Цоколь лампи | E 27 |
| Энергоэф-ть, Lm/W: | 90 |
Информация для заказа
- Цена: 488 ₴





