
Лампа світлодіодна стандартна A67 LS-32 24W E27 4000K алюмопл. корп. A-LS-1875
280,40 ₴
- В наличии
- Код: A-LS-1875
- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком

Світлодіодні лампи серії PERFECT - це сучасна найефективніша лінійка ламп зі світловіддачею понад 100лм/Вт. Лампи випромінюють комфортне світло без пульсації з якісною передачею кольору (RA>80). Вони витримують перепади напруги в межах 175–250В. Використання таких ламп надасть більший економічний ефект у порівнянні з іншими світлодіодними лампами.
Світлодіодна лампа класичної грушеподібної форми в алюмопластиковому корпусі з опаловим розсіювачем оснащена вбудованим стабілізованим джерелом живлення. До електромережі напругою 220В підключається без додаткових пристроїв. Використовується у світильниках загального освытлення, люстрах та для декоративної підсвітки.
Переваги:
- тривалий термін служби, що в 30 разів більше, ніж у ламп розжарення;
- низьке енергоспоживання - у 8 разів економніша за лампу розжарення та у 2 рази – за люмінесцентну;
- випромінює комфортне світло з якісною передачею кольору (Ra>80);
- світловий потік залишається незмінним в широкому діапазоні напруги живлення (175-250В).
Примітка:
- лампа не призначена для роботи з електронним димером;
- не можна використовувати лампу у світильниках з закритими пл
Артикул:A-LS-1875
Група:Лампи
Підгрупа:Лампи світлодіодні (LED)
Ознака:Стандартні
Модель:PA10L
Потужність Вт:24
Колірна температура:4000
Тип цоколя:E27
Світловий потік lm:2450
Напруга В:175-250
Тип колби:Стандартна
Колір скла:Опаловий
Тип світлодіодаSMD
Кут розсіювання град:270
Термін служби ч:25000
Виробник:ELECTRUM
EAN:4895127222567
Кількість в коробі шт:50
A mm:143
B mm:67
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrum |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальная цветовая температура | 4100 К |
| Максимальное рабочее напряжение | 250 В |
| Минимальная цветовая температура | 4000 К |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| Мощность | 24 Вт |
| Напряжение | 220 В |
| Рефлектор | Нет |
| Тип цоколя | Резьба |
| Угол свечения | 270 град. |
| Форма лампочки | Груша |
| Цвет светодиода | Белый |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Цоколь | E27 |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 150 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 67 мм |
| Длина | 143 мм |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 2450 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| A-LS-0230 | 2700K теплый |
| ON/OFF times | >20,000 |
| Operating Temperature | -20 to 45°c |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Срок службы ламп | 25000 час |
| Тип лампы | Светодиодная |
- Цена: 280,40 ₴




