
LED лампа TITANUM A60 12W E27 4100K
59 ₴
- В наличии
- Код: TLA60 12274 (24163)
- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
LED лампи TITANUM призначені для врізних, точкових або меблевих світильників. LED лампи TITANUM - безмежні
можливості для реалізації Ваших індивідуальних ідей облаштування затишних, неординарних та неповторних
інтер'єрів. Добре підійдуть для підсвічування і виділення певних зон, але також можна використовувати і
для загального освітлення.Тут уже все залежить від дизайнерських та особистих смакових якостей споживача.
Важливим є те, що лампи TITANUM дають якісний рівний світло без пульсацій і забезпечують хорошу передачу
кольору, а термін служби лампи дозволить надовго забути про її заміну.
Особливості:
- Хороший показник енергоефективності
- Високий індекс передачі кольору
- Тривалий термін служби
- Ефективний тепловідвід через корпус лампи
- Захист від перепадів напруги
- Рівний світловий потік

Артикул: TLA6012274
- Потужність:12 W
- Світловий потік:1050 Lm
- Тип цоколя:Е 27
- Гарантійний термін:1 рік
- Якість світла:> 80 Ra
- Торгова марка:TITANUM
- Формфактор:А60
- Колірна температура світла:4100К (біле світло)
- Напруга:AC 175-250 V
- Частота:50/60 Hz
- Енергоефективність:88 Lm/W
- Клас енергоспоживання:А+
- Кут розсіювання:300°
- Ресурс роботи:20000г
- Максимальна сила струму:87mA
- Коефіцієнт потужності:0.6
- Розміри:60mm х 112mm
- Вага:70г
- Матеріал корпусу:Алюміній-пластик
- Аналог лампи розжарювання:100W
- Температурний режим:-25°С + 50°С
- Штрих-код:4820118294162
- Кількість у коробі:50шт
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Titanum |
| Страна производитель | Китай |
| Источник света | Светодиодный блок SMD |
| Максимальная цветовая температура | 4100 К |
| Максимальное рабочее напряжение | 250 В |
| Минимальная цветовая температура | 4000 К |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| Мощность | 12 Вт |
| Напряжение | 220 В |
| Рефлектор | Нет |
| Тип цоколя | Резьба |
| Угол свечения | 300 град. |
| Форма лампочки | Круговая |
| Цвет светодиода | Белый |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Цоколь | E27 |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 80 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 60 мм |
| Длина | 112 мм |
| Характеристики излучения | |
| Мощность излучения | 85 Вт/м |
| Световой поток | 1050 лм |
| Дополнительные характеристики | |
| Рабочее положение | Универсальное |
| Цвет колбы лампочки | Матовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Коэффициент мощности | 0.61 PF |
| Марка | videx |
| Материал корпуса | Aluplast |
| Срок службы ламп | 20000 час |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цоколь лампи | E 27 |
| Энергоэф-ть, Lm/W: | 90 |
- Цена: 59 ₴


