
LED лампа VIDEX A65e 20W E27 4100K
151,90 ₴
- В наличии
- Код: VL-A65e-20274
- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
LED лампа VIDEX A65e 20W E27 4100K - високотехнологічне джерело світла.
Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Призначена для всіх типів побутових світильників, підходить для загального освітлення приміщень, торгових залів і вітрин, промислових підприємств. Ідеальна для декоративного, місцевого та спрямованого освітлення. Світлодіодні лампи покращують якість штучного освітлення, а також допомагають економити на комунальних платежах. Завдяки мінімальному спотворенню природних кольорів, якісному світла, різноманітності моделей і малому енергоспоживанню - світлодіодні лампи стали головним джерелом світла у всіх сферах людської діяльності.
Особливості
- Енергоефективність освітлення 90% (A +).
- Захист від стрибків напруги в діапазоні від 175 до 250В.
- Рівномірне яскраве освітлення без мерехтінь, функція миттєвого включення і відсутність ультрафіолетового випромінювання.
- Ефективний тепловідвід через корпус лампи
- Величезний ресурс роботи - 40 000 годин (що дорівнює щоденній, 12-ти годинній роботі протягом дев'яти років.) Гарантія 2 роки.
- Сумісна з вимикачами з підсвічуванням
Енергозберігаючі LED лампочки в 10 разів економніше ламп розжарювання і мають високу світловіддачу (100Лм/Вт). Світловий потік - 200Лм.
Комфортне для очей світло, не призводить до втоми і не погіршує емоційний стан, завдяки природній передачі кольорів (>90Ra) і відсутності ультрафіолетового випромінювання. Біле світло (4100К), створює яскраве і комфортне освітлення, наближене до денного. Надійний драйвер, встановлений в лампі, значно збільшує термін служби, прибирає мерехтіння і захищає лампочку від стрибків в електромережі. Лампа світить м'яко, без різких тіней, кут розсіювання - 300°.
До складу цієї лампи не входить ртуть та інші шкідливі речовини. Термін придатності до використання необмежений. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів.

Артикул: VL-A65e-20274
- Категорія:Лампи
- Потужність:20 W
- Світловий потік:2000 Lm
- Тип цоколя:Е 27
- Якість світла:Ra > 90
- Колірна температура світла:4100К (біле світло)
- Матеріали:Алюміній-поліамід
- Напруга:AC 175-250 V
- Частота:50/60 Hz
- Енергоефективність:100 Lm/W
- Клас енергоспоживання:А+
- Кут розсіювання:300°
- Ресурс роботи:40000г
- Максимальна сила струму:150mA
- Коефіцієнт потужності:0.6
- Гарантійний термін:2 роки
- Розміри:65mm x 131mm
- Вага:100г
- Кількість у коробі:20шт
- Штрих-код:4820118294551
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальная цветовая температура | 4100 К |
| Максимальное рабочее напряжение | 250 В |
| Минимальная цветовая температура | 4000 К |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| Мощность | 20 Вт |
| Напряжение | 220 В |
| Рефлектор | Нет |
| Тип цоколя | Резьба |
| Угол свечения | 300 град. |
| Форма лампочки | Круговая |
| Цвет светодиода | Белый |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Цоколь | E27 |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 200 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 70 мм |
| Длина | 130 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Рабочее положение | Универсальное |
| Цвет колбы лампочки | Матовый |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 2000 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Марка | videx |
| Материал корпуса | Aluplast |
| Срок службы ламп | 20000 час |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Энергоэф-ть, Lm/W: | 100 |
- Цена: 151,90 ₴



