
LED лампа TITANUM A60 12V 10W E27 4100K
128,50 ₴
- Под заказ
- Код: TLA6010274-12V
Отправка с 30 апреля 2026- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
LED лампа TITANUM A60e 10W E27 4100K 12V - високотехнологічне джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Призначена для всіх типів побутових світильників, підходить для загального освітлення приміщень, торгових залів і вітрин, промислових підприємств. Ідеальна для декоративного, місцевого та спрямованого освітлення. Світлодіодні лампи покращують якість штучного освітлення, а також допомагають економити на комунальних платежах. Завдяки мінімальному спотворенню природних кольорів, якісному світла, різноманітності моделей і малому енергоспоживанню - світлодіодні лампи стали головним джерелом світла у всіх сферах людської діяльності.
Особливості
- Енергоефективність освітлення 90% (A +).
- Напруга DC 12V.
- Рівномірне яскраве освітлення без мерехтінь, функція миттєвого включення і відсутність ультрафіолетового випромінювання.
- Ефективний тепловідвід через корпус лампи
- Величезний ресурс роботи - 20 000 годин (що дорівнює щоденній, 12-ти годинній роботі протягом дев'яти років.) Гарантія 1 рік.
- Сумісна з вимикачами з підсвічуванням
Енергозберігаючі LED лампочки в 10 разів економніше ламп розжарювання і мають високу світловіддачу (85Лм/Вт). Світловий потік - 850Лм.
Комфортне для очей світло, не призводить до втоми і не погіршує емоційний стан, завдяки природній передачі кольорів (>80Ra) і відсутності ультрафіолетового випромінювання. Біле світло (4100К), створює яскраве і комфортне освітлення, наближене до денного. Надійний драйвер, встановлений в лампі, значно збільшує термін служби, прибирає мерехтіння і захищає лампочку від стрибків в електромережі. Лампа світить м'яко, без різких тіней, кут розсіювання - 300°.
До складу цієї лампи не входить ртуть та інші шкідливі речовини. Термін придатності до використання необмежений. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів.

Артикул: TLA6010274-12V
- Категорія:Лампи
- Потужність:10 W
- Світловий потік:850 Lm
- Тип цоколя:Е 27
- Якість світла:Ra > 80
- Особливості:12V
- Колірна температура світла:4100К (біле світло)
- Напруга:DC 12V
- Енергоефективність:85 Lm/W
- Клас енергоспоживання:А+
- Кут розсіювання:300°
- Ресурс роботи:20000г
- Максимальна сила струму:834mA
- Коефіцієнт потужності:1
- Гарантійний термін:1 рік
- Розміри:60mm х 112mm
- Кількість у коробі:100шт
- Штрих-код:4820246482264
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Titanum |
| Страна производитель | Китай |
| Источник света | Светодиодная матрица SMD |
| Максимальная цветовая температура | 4100 К |
| Максимальное рабочее напряжение | 15 В |
| Минимальная цветовая температура | 4000 К |
| Минимальное рабочее напряжение | 10 В |
| Мощность | 10 Вт |
| Напряжение | 12 В |
| Рефлектор | Нет |
| Тип цоколя | Резьба |
| Угол свечения | 300 град. |
| Форма лампочки | Круговая |
| Цвет светодиода | Белый |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Цоколь | E27 |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 75 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 60 мм |
| Длина | 112 мм |
| Характеристики излучения | |
| Мощность излучения | 85 Вт/м |
| Световой поток | 1350 лм |
| Дополнительные характеристики | |
| Рабочее положение | Универсальное |
| Цвет колбы лампочки | Матовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Коэффициент мощности | 0.61 PF |
| Марка | videx |
| Материал корпуса | Aluplast |
| Срок службы ламп | 10000 час |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цоколь лампи | E 27 |
| Энергоэф-ть, Lm/W: | 90 |
- Цена: 128,50 ₴



