
ЛАМПА СВІТЛОДІОДНА СТАНДАРТНА LS-11.LV 10W E27 4000K АЛЮМОПЛ. КОРП. 12-48V A-LS-1891
233,70 ₴
- В наличии 1 ед.
- Код: A-LS-1891
- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
Світлодіодна лампа 12-48V не призначена для побутової електромережі!!!
Лампа призначена для використання в приміщеннях з підвищеними вимогами до електробезпеки - вологих приміщень промислового та побутового призначення, де згідно з умовами роботи заборонено використання напруги 220В - див. ПУЕ п.1.1.8 - 1.1.12.
Переваги:
- тривалий термін служби, що у 30 разів більше, ніж у ламп розжарення;
- низьке енергоспоживання - у 8 разів економніша за лампу розжарення та у 2 рази – за люмінесцентну;
- випромінює комфортне світло з якісною передачею кольору (Ra>80).
Примітка:
- лампа не призначена для роботи з електронним димером.

Артикул:A-LS-1891
Група:Лампи
Підгрупа:Лампи світлодіодні (LED)
Ознака:Стандартні
Модель:LS-11.LV
Потужність Вт:10
Колірна температура:4000
Тип цоколя:E27
Світловий потік lm:760
Напруга В:12-48
Тип колби:Стандартна
Колір скла:Опаловий
Тип світлодіодаSMD
Кут розсіювання град:270
Термін служби ч:25000
Виробник:ELECTRUM
EAN:4895127222741
Кількість в коробі шт:50
Высота мм:110
Длина мм:60
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrum |
| Страна производитель | Китай |
| Источник света | Светодиодная матрица SMD |
| Максимальная цветовая температура | 4100 К |
| Максимальное рабочее напряжение | 48 В |
| Минимальная цветовая температура | 4000 К |
| Минимальное рабочее напряжение | 12 В |
| Мощность | 10 Вт |
| Напряжение | 12 В |
| Рефлектор | Нет |
| Тип цоколя | Резьба |
| Угол свечения | 270 град. |
| Форма лампочки | Круговая |
| Цвет светодиода | Белый |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Цоколь | E27 |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 75 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 60 мм |
| Длина | 112 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Рабочее положение | Универсальное |
| Цвет колбы лампочки | Матовый |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 760 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Коэффициент мощности | 0.61 PF |
| Марка | electrum |
| Материал корпуса | Aluplast |
| Срок службы ламп | 20000 час |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цоколь лампи | E 27 |
| Энергоэф-ть, Lm/W: | 90 |
- Цена: 233,70 ₴

