
LED лампа VIDEX Filament C37FA 4W E27 2200K бронза
70 ₴
- Нет в наличии
- Код: VL-C37FA-04272 (23683)
- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
Світлодіодна лампа VIDEX Filament — високотехнологічне джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Призначена для загального освітлення приміщень, торговельних залів і вітрин, промислових підприємств. Ідеальна для декоративного, місцевого і направленного освітлення. Використовується у всіх типах побутових світильників. Світлодіодна лампа VIDEX Filament — доцільна заміна ламп розжарювання та люмінесцентних ламп. Дозволяє заощаджувати до 90% енергії, має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень під час вмикання і вимикання. Не містить шкідливих речовин. Строк придатності до використання необмежений. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів.
Особливості:
- Сумісна з вимикачами з підсвіткою
- Хороший показник енергоефективності
- Високий індекс передачі кольору
- Тривалий термін служби
- Ефективний тепловідвід через корпус лампи
- Захист від перепадів напруги
- Рівний світловий потік
Артикул: VL-C37FA-04272
- Потужність:4 W
- Світловий потік:440 Lm
- Тип цоколя:Е 27
- Якість світла:> 90 Ra
- Особливості:Neoclassic (Filament)
- Формфактор:С37
- Колірна температура світла:2200K (тепле світло)
- Гарантійний термін:3 роки
- Торгова марка:VIDEX
- Категорія:Лампи
- Напруга:AC 198-242 V
- Частота:50/60 Hz
- Енергоефективність:110 Лм/Вт
- Клас енергоспоживання:А+
- Кут розсіювання:360°
- Ресурс роботи:40000г
- Максимальна сила струму:30mA
- Коефіцієнт потужності:0.57
- Розміри:35mm x 100mm
- Вага:16г
- Матеріал корпусу:Скло
- Аналог лампи розжарювання:35W
- Температурний режим:-25°С + 50°С
- Можливість зміни яскравості:Немає
- Штрих-код:4820118293301
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальная цветовая температура | 2200 К |
| Максимальное рабочее напряжение | 250 В |
| Минимальная цветовая температура | 2100 К |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| Мощность | 4 Вт |
| Напряжение | 220 В |
| Тип цоколя | Резьба |
| Ток потребления | 40 мА |
| Угол свечения | 250 град. |
| Форма лампочки | Свеча |
| Цвет светодиода | Белый |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Цоколь | E27 |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 40 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 35 мм |
| Длина | 100 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал напыления | Золото |
| Рабочее положение | Универсальное |
| Цвет колбы лампочки | Прозрачный |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 440 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Марка | videx |
| Световой поток, Lm: | 540 |
| Срок службы ламп | 30000 час |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Энергоэфективность Lm/W: | 90 |
- Цена: 70 ₴





