
Налобний світлодіодний ліхтарик TITANUM TLF-H05 250Lm 6500K
563,20 ₴
- В наличии
- Код: TLF-H05
+380 (97) 608-12-04
Kyivstar- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Артикул: TLF-H05

- Колірна температура світла:6500K (денне світло)
- Режим роботи:Максимум, низький, стробоскоп, червоний, червоне мерехтіння, COB, максимум+COB
- Дальність:110м
- Світловий потік:250 Lm
- IP:44 (захист від бризок)
- Тип світлодіода:XPE + COB
- Спосіб заряду:USB-C
- Час заряду:3,5г
- Тип акумулятора:Li-pol 850mAh незмінний
- Індикатор заряду:5 рівневий
- Захист від падіння:1 м
- Матеріал лінзи:Пластик
- Матеріал корпусу:Пластик
- Поверхня рефлектора:Гладка
- Комплектація:Наголовний ремінь, зарядний кабель, документація
- Кількість у коробі:40шт
- Колір:Чорний
- Гарантійний термін:1 рік
- Вага:79г
- Габаритні розміри:50mm х 41mm х 34mm
- Штрих-код:4820246483384
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Titanum |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 79 г |
| Дальность светового луча | 110 м |
| Длина | 50 мм |
| Световой поток | 250 лм |
| Состояние | Новое |
| Тип диода | XPE |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Тип фонаря | Налобный |
| Цвет | Черный |
| Цветовая температура | 6500K |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 153 |
| гарантия | 2 |
| Источник света | Диоды |
| Категория качества | A. Премиум |
| Мощность | 10 Вт |
| Напряжение | 5 В |
| Способ монтажа | Комбинированное |
| Способ освещения | Локальное освещение |
| Степень защиты IP | 44 |
| Тип освещения | Фонарь |
| Тип освещения по мобильности | Переносное |
| Угол излучения света | 120 град. |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет свечения | Белый |
| Ширина | 27 |
Информация для заказа
- Цена: 563,20 ₴







