
Налобний світлодіодний ліхтарик VIDEX VLF-H085-OR 400Lm 5000K
589 ₴
- Нет в наличии
- Код: VLF-H085 27529
- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
Артикул: VLF-H085-OR

- Колірна температура світла:5000K (денне світло)
- Режим роботи:Максимум, мінімум, миготливий, максимум+COB, COB-максимальний, COB-мінімальний, червоний, червоний миготливий
- Дальність:110м
- Світловий потік:400 Lm
- IP:65
- Тип світлодіода:CREE XTE 5W + COB 5W
- Спосіб заряду:USB-C
- Час заряду:2г
- Тип акумулятора:Li-pol 850mAh незмінний
- Індикатор заряду:5 рівневий
- Захист від падіння:2 м
- Матеріал лінзи:Полікарбонат
- Матеріал корпусу:Поліамід
- Поверхня рефлектора:Гладка
- Стабілізація розряду:Неповна
- Комплектація:Наголовний ремінь, зарядний кабель, документація
- Колір:Помаранчевий
- Гарантійний термін:2 роки
- Вага:72г
- Габаритні розміри:50mm х 41mm х 34mm
- Штрих-код:4820246484251
Налобний світлодіодний ліхтарик VIDEX VLF-H085 5000K призначений для індивідуального використання у темний час доби або у приміщеннях без освітлення. Розроблений спеціально для активного відпочинку, кемпінгу і для занять такими видами спорту, як біг, трейловий біг, походи. Максимальна яскравість – 400Lm. Регульований кут нахилу кріплення дозволяє вибрати зручний кут освітлення. Використовується налобний ремінь для ліхтаря із зносостійкого матеріалу, м'якого за текстурою, що забезпечує зручне користування.
Кнопка сенсора допомагає увімкнути ліхтар та контролювати його режими жестами рук. Тривале натискання кнопки сенсора відображає заряд ліхтаря. Короткочасне натискання функціональної кнопки дозволяє перемикати режими роботи.
Має вбудований акумулятор Li-pol 850mAh.
Режим роботи ліхтаря:
- HIGH (Режим біле світло максимальної потужності) – яскравість світла 330Lm. Дистанція освітлення налічує 110м. Тривалість роботи 3год. Інтенсивність світлового потоку 3000cd.
- LOW (Режим біле світло мінімальної потужності світла) – яскравість світла 80Lm. Дистанція освітлення налічує 50м. Тривалість роботи 5год. Інтенсивність світлового потоку 670cd.
- FLASH (основне мерехтливе світло) – яскравість світла 330Lm. Дистанція освітлення налічує 110м. Тривалість роботи 3год. Інтенсивність світлового потоку 3000cd.
- MAIN + COB (основне та ближнє світло максимальної потужності) – яскравість світла 400Lm. Дистанція освітлення налічує 105м. Тривалість роботи 1год. 30хв. Інтенсивність світлового потоку 2800cd.
- COB HIGH (ближнє світло максимальної потужності) – яскравість світла 200Lm. Дистанція освітлення налічує 22м. Тривалість роботи 2год. 30хв. Інтенсивність світлового потоку 120cd.
- COB LOW (ближнє світло мінімальної потужності) – яскравість світла 30Lm. Дистанція освітлення налічує 8м. Тривалість роботи 8год. Інтенсивність світлового потоку 15cd.
- RED ON (червоне світло максимальної потужності) – яскравість світла 15Lm. Дистанція освітлення налічує 7м. Тривалість роботи 3год. Інтенсивність світлового потоку 12cd.
- RED FLASH (червоне світло мерехтливе) – яскравість світла 15Lm. Дистанція освітлення налічує 7м. Тривалість роботи 3год. Інтенсивність світлового потоку 12cd.
Рівень заряду ліхтаря:
Тривале затискання кнопки "Сенсор" у вимкненому стані – відображає поточний рівень заряду батареї.
5 поділок - заряд 100%
4 поділки - заряд 80%
3 поділки - заряд 60%
2 поділки - заряд 40%
1 поділка - заряд 20%
1 поділка блимає - батарея розряджена.
Доступна підзарядка за допомогою USB-С.
Відмінно захищений та адаптований під використання у складних та екстремальних умовах. Без проблем витримує механічні навантаження, падіння з висоти до 2м. Має повний захист від пилу, сильного дощу та бризок. Стандарт захисту – IP65. Відмінний, сучасний, високоефективний ліхтар буде чудовим супутником під час активного відпочинку. Зручний у застосуванні. Гарантія 2 роки (на акумулятор 1 рік).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 71 г |
| Дальность светового луча | 85 м |
| Длина | 65 мм |
| Количество светодиодов | 1 шт |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Световой поток | 330 лм |
| Состояние | Новое |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Тип фонаря | Налобный |
| Цвет | Черный |
| Цветовая температура | 5000K |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Время работы | 3 час |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 65 |
| гарантия | 1 |
| Датчик движения | Нет |
| Источник света | Светодиодная матрица COB |
| Категория качества | A. Премиум |
| Мощность | 3 Вт |
| Напряжение | 6 В |
| Применение освещения | Для наружного освещения зданий, Для ЖКХ, Для освещения ландшафтов, Для освещения улиц, парков, Для освещения парковок |
| Способ монтажа | Подвесной |
| Способ освещения | Локальное освещение |
| Степень защиты IP | 67 |
| Тип освещения | Фонарь |
| Тип освещения по мобильности | Переносное |
| Угол излучения света | 120 град. |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет свечения | Белый |
| Ширина | 36 |
- Цена: 589 ₴









