
Лампа розжарювання мініатюрна СМН 6,3-20-2
6,60 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- Под заказ
- Код: СМН 6,3-20-2
Отправка с 08 июня 2026+380 (97) 608-12-04
Kyivstar- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Лампа надмініатюрна СМН-6.3-20-2 використовується в радіо- та електронній техніці, авіації, ракетній техніці, медицині, в різних приладах та пристроях як індикаторні, канальні та освітлювальні елементи, до габаритів яких пред'являють вимогу бути пропорційними з малими габаритами. та пристроїв.
Номінальна напруга - 6,3 В
Номінальна сила електричного струму – 20 мА.
Світловий потік: 0,26 лм
Середня тривалість горіння: не менше 600 год.
Діаметр: 3,2 мм
Довжина: 9мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Источник света | Галогенная лампа |
| Максимальное рабочее напряжение | 6.5 В |
| Минимальное рабочее напряжение | 5 В |
| Напряжение | 6.3 В |
| Рефлектор | Нет |
| Тип лампы | Накаливания |
| Форма лампочки | Капсула |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Световой поток, Lm: | 80 |
| Угол светового потока | 210 |
| Цоколь лампи | G4 |
Информация для заказа
- Цена: 6,60 ₴
