
Диференційне реле VIDEX RESIST А 2п 30мА 10кА 40А
1 013,80 ₴
- Под заказ
- Код: VF-RS10-DR2А40
Отправка с 01 мая 2026- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
|
Артикул: VF-RS10-DR2А40
Диференційне реле або пристрій захисного відключення – це автоматичний вимикач диференційного струму без функції захисту від надструмів, який призначений вмикати, проводити й вимикати струм за нормальних умов експлуатації і розмикати контакти, коли диференційний струм досягає заданого значення за певних умов. Використовується для захисту людини від ураження електричним струмом в наслідок прямого контакту з електроустаткуванням під напругою або при пошкодженні основної ізоляції та контакті струмопровідних частин з відкритою провідною частиною. Диференційне реле може застосовуватися для захисту від виникнення пожежі, спричиненої витіканням струму через зношену ізоляцію проводів та неякісні з'єднання. Не призначений для виконання функцій захисту від перевантажень та/або коротких замикань |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Дисплей | Нет |
| Индикация | Световая |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 97 мм |
| Длина | 65 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 1 013,80 ₴




