
Автоматичний вимикач RS4 3п 63А С 4,5кА VIDEX RESIST
425,10 ₴
- Под заказ
- Код: VF-RS4-AV3C63
Отправка с 01 мая 2026- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
|
Артикул: VF-RS4-AV3C63
Автоматичний вимикач VIDEX RESIST призначений для захисту електричних мереж від перевантаження струмом та короткого замикання. Магнітний роз'єднувач миттєво приводить у дію механізм розчеплення у разі значного збільшення струму. Автоматичний вимикач має вимикальну здатність від короткого замикання в 4500 А- цього цілком достатньо у більшості випадків, коли потрібен струмовий захист. Є можливість комутації додаткового обладнання для автоматичного захисту. |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Дисплей | Нет |
| Масса | 290 г |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 53 мм |
| Длина | 82 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Технические характеристики | |
| Максимальный ток | 63 А |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 425,10 ₴




