
Автоматичний вимикач RS6 2п 63А 6кА С VIDEX RESIST
369,10 ₴
- Под заказ
- Код: VF-RS6-AV2C63
Отправка с 01 мая 2026- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
Артикул: VF-RS6-AV2C63
- Категорія:Автоматичні вимикачі
- Серія:RESIST
- Частота:50/60 Hz
- Сила струму:63А
- IP:20
- Розміри:81,2mm x 35,6mm x 69mm
- Вольтаж:400V
- Відключаюча здатність за КЗ:6кА
- Крива миттєвого розчеплення:С
- Переріз кабелю:16мм²
- Кількість полюсів:2п
- Кількість в упаковці:6шт
- Робоча температура:-25°C ~ + 60°С
- Кількість у коробі:60 шт
- Матеріали:Поліамід (корпус), мідь, срібло (матеріали контактів)
- Вага:208г
- Штрих-код:4820246481533

|
Автоматичний вимикач VIDEX RESIST призначений для захисту електричних мереж від перевантаження струмом та короткого замикання. Струмопровідні деталі виготовлені з міді найвищого гатунку та вкриті шаром нікелю. Магнітний роз'єднувач миттєво приводить у дію механізм розчеплення у разі значного збільшення струму. Автоматичний вимикач має вимикальну здатність від короткого замикання в 6000 А - цього достатньо у більшості випадків, коли потрібен струмовий захист. Є можливість комутації додаткового обладнання для автоматичного захисту. |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Дисплей | Нет |
| Масса | 208 г |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 69 мм |
| Длина | 82 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Технические характеристики | |
| Максимальный ток | 63 А |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 369,10 ₴



