
Автоматичний вимикач RS4 1п 16А С 4,5кА VIDEX RESIST
105,10 ₴
- Под заказ
- Код: VF-RS4-AV1C16
Отправка с 01 мая 2026- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
Артикул: VF-RS4-AV1C16
- Категорія:Автоматичні вимикачі
- Серія:RESIST
- Частота:50/60 Hz
- Сила струму:16А
- IP:20
- Розміри:82mm x 17,6mm x 67mm
- Вольтаж:230/400
- Відключаюча здатність за КЗ:4.5кА
- Крива миттєвого розчеплення:С
- Переріз кабелю:2,5мм²
- Кількість полюсів:1п
- Кількість в упаковці:12шт
- Робоча температура:-25°C ~ + 60°С
- Кількість у коробі:120 шт
- Матеріали:Поліамід (корпус), латунь, мідь, срібло (матеріали контактів)
- Вага:93,6 г
- Штрих-код:4820246481113

|
Автоматичний вимикач VIDEX RESIST призначений для захисту електричних мереж від перевантаження струмом та короткого замикання. Магнітний роз'єднувач миттєво приводить у дію механізм розчеплення у разі значного збільшення струму. Автоматичний вимикач має вимикальну здатність від короткого замикання в 4500 А- цього цілком достатньо у більшості випадків, коли потрібен струмовий захист. Є можливість комутації додаткового обладнання для автоматичного захисту. |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Дисплей | Нет |
| Масса | 94 г |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 67 мм |
| Длина | 82 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Технические характеристики | |
| Максимальный ток | 16 А |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 105,10 ₴



