
LED світильник сонячний IP54 TITANUM 700Lm 5000K Сенсорний
1 220,30 ₴
- Под заказ
- Код: TL-SLSO-105-S
Отправка с 29 мая 2026- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
Артикул: TL-SLSO-105-S
- Категорія:Сонячні світильники
- Колірна температура світла:5000K (денне світло)
- Якість світла:Ra > 80
- Напруга:3.2 V
- Потужність:16Wh
- Світловий потік:700 Lm
- Кут розсіювання:60°
- Тип акумулятора:LiFePO4
- Потужність сонячної панелі:панель 5W 5V
- Ємність акумулятора:5Ah
- Ресурс роботи:20000г
- Розміри:394mm x 235mm х 48mm
- Робоча температура:-10°C ~ + 40°С
- Кількість у коробі:10шт
- Клас захисту, IP:54
- Гарантійний термін:1 рік
- Матеріали:ABS
- Вага:1,21кг
- Штрих-код:4820246484305

LED світильник сонячний IP54 TITANUM 700Lm 5000K Сенсорний - призначений для освітлення прибудинкових територій та дачних ділянок, в’їздів та виїздів, доріг, парків, скверів, доріжок, майданчиків, зон відпочинку. Конструкція дозволяє кріпити ліхтар на стовпи, а також стіни за допомогою додаткового кронштейну (в комплект не входить). Сонячна панель розташована в корпусі ліхтаря з його зовнішньої сторони, це робить його ультратонким та досить компактним. Ліхтар та сонячна панель це невід’ємні частини продукту і не можуть використовуватись окремо. Особливістю цих ліхтарів є вбудований акумулятор (LiFePO4), який має багато переваг над іншими типами батарей та дозволяє працювати до 12 годин на одному заряді. Ліхтар має вбудований датчик руху, що дозволяє автоматично вмикати світло, як тільки в зоні його дії з’являється рух. Має тривалий термін експлуатації. Корпус ліхтаря та оптичні лінзи стійкі до ультрафіолетового випромінювання. Гарантія - 1 рік.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Titanum |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 374 г |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Дальность светового луча | 150 м |
| Длина | 232 мм |
| Количество светодиодов | 1 шт |
| Режимы работы фонаря | Средний, Минимальный, Максимальный |
| Световой поток | 200 лм |
| Состояние | Новое |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Тип фонаря | Ручной |
| Цвет | Серый |
| Цветовая температура | 5000K |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 144 |
| гарантия | 2 |
| Датчик движения | Нет |
| Источник света | Диоды |
| Категория качества | A. Премиум |
| Мощность | 10 Вт |
| Напряжение | 5 В |
| Способ монтажа | Комбинированное |
| Способ освещения | Локальное освещение |
| Степень защиты IP | 44 |
| Тип освещения | Фонарь |
| Тип освещения по мобильности | Переносное |
| Угол излучения света | 120 град. |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет свечения | Белый |
| Ширина | 49 |
- Цена: 1 220,30 ₴








