
Ліхтар налобний Westinghouse WF210 +3 × AAA/LR03 батарейки в комплекті
321,50 ₴
- Под заказ
- Код: WF71-DB
Отправка с 29 мая 2026- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
Ліхтар налобний Westinghouse WF210 +3 × AAA/LR03 батарейки в комплекті
Налобний ліхтар WF210 за допомогою 1-го інтегрованого COB 3 Вт забезпечує потужні характеристики освітленості і велику відстань променя. Він живиться 3 батарейками ААА і забезпечує три режими освітлення (ближнє-дальнє-блимаюче світло). Для керування ліхтарем можна скористатися традиційним перемикачем, який розташований у верхній частині ліхтаря. Ліхтар має регульований кут освітлення (до 45⁰) , що забезпечить Вам легкість у використанні й дозволить працювати з ним без залучення рук.
Нейлонова стрічка для голови підходить для дорослих та дітей — зручно та надійно. Чудова річ для багатьох видів активного відпочинку, таких як подорожі, піші прогулянки, їзда на велосипеді, риболовля тощо.
Понад 135 років інновацій у сфері електротехніки – електротехнічні інновації Westinghouse додав у кожен портативний освітлювальний прилад.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Westinghouse |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 40 г |
| Дальність світлового променя | 100 м |
| Довжина | 56 мм |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Мінімальний, Миготливий |
| Світловий потік | 100 лм |
| Стан | Новий |
| Тип діода | LED |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип живлення | Батарейки |
| Тип ліхтаря | Налобний |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Технічні параметри | |
| Джерело живлення | ААА |
| Матеріал корпусу | ABS + Nylon |
| Матеріал лінзи | PMMA |
| Час роботи | 7/15 рік |
| Температурний режим | |
| Діапазон робочих температур | -10℃ ÷ +40℃ |
| Діапазон температур зберігання | +5 ° с ÷ +25℃ |
| Світлові параметри | |
| Колірна температура | 6500 До |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Westinghouse |
| Страна производитель | США |
| Вес | 105 г |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество светодиодов | 1 шт |
| Крепление | Магнитное |
| Световой поток | 100 лм |
| Состояние | Новое |
| Тип диода | COB |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип питания | Батарейки, Аккумулятор |
| Тип фонаря | Налобный |
| Цвет | Черный |
| Цветовая температура | 6500K |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 84 |
| гарантия | 1 |
| Датчик движения | Нет |
| Диапазон вх. напряжение В: | 220-240 |
| Источник света | Светодиодная матрица COB |
| Категория качества | - В стандарт |
| Мощность | 3 Вт |
| Напряжение | 4.5 В |
| Способ монтажа | Подвесной |
| Способ освещения | Заливающее освещение |
| Степень защиты IP | 40 |
| Тип освещения | Фонарь |
| Тип освещения по мобильности | Переносное |
| Угол излучения света | 120 град. |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет свечения | Белый |
| Ширина | 36 |
- Цена: 321,50 ₴
- Способ упаковки: Количество в коробке шт:20



