
Ліхтар пошуковий Westinghouse 15W LED WF216 з функцією Power Bank + Micro USB кабель у комплекті
1 501,90 ₴
- Нет в наличии
- Код: WF216-CB
- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
-
Ліхтар пошуковий Westinghouse 15W LED WF216 з функцією Power Bank + Micro USB кабель в комплекті
Ліхтар пошуковий Westinghouse WF216 з функцією Power Bank живиться потужним вбудованим літій-іонним акумулятором, який розрахований більш ніж на 500 циклів перезарядки. Потужний та яскравий світлодіод LED 15Вт забезпечує надзвичайну продуктивність та велику відстань променя, SMD світлодіоди використовуються як світильник. Ліхтар можна використовувати в шести режимах освітлення: пошуковий промінь LED max, min, промінь LED миготливий; світло SMD білий max, min, світло SMD червоний миготливий, для передачі сигналу тривоги іншим. Ліхтар WF216 може використовуватися як портативний зарядний пристрій, забезпечуючи додаткове джерело енергії під час невідкладних ситуацій.За допомогою кабелю USB, що входить до комплекту, можна зарядити літій-іонний акумулятор. WF216 зручний у використанні - оснащений ручкою, що складається на 90 градусів і регульованою базовою опорою. Це ідеальний вибір для туризму, кемпінгу, риболовлі, полювання та роботи.
- Матеріал: ABS+PS.
- Джерело живлення - вбудований акумулятор Li-ion 18650, 3,7 В, 5400 (3 * 1800) мач.
|
Понад 135 років інновацій у сфері електротехніки – електротехнічні інновації Westinghouse додані до кожного освітлювального приладу.
Характеристики
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Westinghouse |
| Страна производитель | США |
| Вес | 455 г |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество светодиодов | 1 шт |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Световой поток | 1400 лм |
| Состояние | Новое |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип питания | Батарейки, Аккумулятор |
| Тип фонаря | Ручной |
| Цветовая температура | 6500K |
| Пользовательские характеристики | |
| гарантия | 1 |
| Датчик движения | Нет |
| Диапазон вх. напряжение В: | 220-240 |
| Категория качества | - В стандарт |
| Мощность | 15 Вт |
| Напряжение | 5 В |
| Применение освещения | Для наружного освещения зданий, Для офисных помещений, Для ЖКХ, Для освещения ландшафтов, Для освещения улиц, парков, Для освещения парковок, Для рекламы |
| Способ монтажа | Подвесной |
| Способ освещения | Заливающее освещение |
| Степень защиты IP | 57 |
| Тип освещения | Прожектор |
| Тип освещения по мобильности | Переносное |
| Тип светодиодов | COB |
| Угол излучения света | 120 град. |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет свечения | Белый |
- Цена: 1 501,90 ₴

