
Ліхтар пошуковий Westinghouse 10W LED WF227 з функцією Power Bank
1 454,90 ₴
- Под заказ
- Код: WF227-CB
Отправка с 30 мая 2026- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
Ліхтар пошуковий Westinghouse 10W LED WF227 з функцією Power Bank
Ліхтар пошуковий Westinghouse WF227 з функцією Power Bank живиться потужним вбудованим літій-іонним акумулятором, який розрахований більш ніж на 500 циклів перезарядки. Потужний та яскравий світлодіод 10 Вт забезпечує надзвичайну продуктивність та велику відстань променя.
У ліхтарі можна використовувати сім режимів освітлення: передній пошуковий промінь LED max, min; бічне світло SMD білий max, min; тилове світло SMD білий max, min; тилове світло SMD червоне, червоне миготливе, для передачі сигналу тривоги іншим.
Ліхтар WF227 може використовуватися як портативний зарядний пристрій, забезпечуючи додаткове джерело енергії під час невідкладних ситуацій. Це ідеальний вибір для туризму, кемпінгу, риболовлі, полювання та роботи.
- Матеріал корпусу: ABS+PS+TPR.
- Колірна температура: 6000-8000К.
- Відстань променя: 400м.
- Час повного заряджання акумулятора – 8 годин (прибл.).
- Діапазон робочих температур: 0℃ ÷ +40℃.
Понад 135 років інновацій у сфері електротехніки – електротехнічні інновації Westinghouse додані до кожного освітлювального приладу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Westinghouse |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність лампи | 8 Вт |
| Світловий потік | 1000 лм |
| Дальність світлового променя | 400 м |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Середній, Мінімальний, Миготливий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | USB |
| Час роботи | 17 година |
| Колір | Синій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип діода | LED |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Кількість світлодіодів | 66 шт. |
| Стан | Новий |
| Довжина | 182 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Westinghouse |
| Страна производитель | США |
| Вес | 475 г |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество светодиодов | 1 шт |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Световой поток | 450 лм |
| Состояние | Новое |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип питания | Батарейки, Аккумулятор |
| Цветовая температура | 6500K |
| Пользовательские характеристики | |
| гарантия | 1 |
| Датчик движения | Нет |
| Диапазон вх. напряжение В: | 220-240 |
| Категория качества | - В стандарт |
| Мощность | 10 Вт |
| Напряжение | 5 В |
| Применение освещения | Для наружного освещения зданий, Для офисных помещений, Для ЖКХ, Для освещения ландшафтов, Для освещения улиц, парков, Для освещения парковок, Для рекламы |
| Способ монтажа | Подвесной |
| Способ освещения | Заливающее освещение |
| Степень защиты IP | 57 |
| Тип освещения | Прожектор |
| Тип освещения по мобильности | Переносное |
| Тип светодиодов | COB |
| Угол излучения света | 120 град. |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет свечения | Белый |
- Цена: 1 454,90 ₴
