
Свинцево-кислотна акумуляторна батарея Videx 6FM4.5 12V/4.5Ah color box 1
844,20 ₴
- Под заказ
- Код: 6FM4.5 1CB
Отправка с 28 мая 2026+380 (97) 608-12-04
Kyivstar- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

Артикул: 6FM4.5 1CB
- Вид:Свинцево-кислотні
- Модель:6FM4.5
- Напруга:12 V
- Ємність, мА-годину:4500
- Максимальний заряд, mA:1350
- Розміри:90mm х 70mm х 100mm
- Вага:1,47кг
- Штрих-код:4820118298016
- Кількість у внутрішньому коробі:1шт
Свинцево-кислотні акумулятори відмінно працюють при високих струмах навантаження і зручні для використання в
пристроях, які вимагають постійного і безперебійного джерела енергії. Зазвичай використовуються в системах
охоронної сигналізації, джерелах безперебійного живлення, автономних системах живлення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость аккумулятора | 4.5 А·ч |
| Напряжение | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Свинцово-кислотные (SLA) |
| Ток заряда | 1.35 А |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.47 кг |
| Высота | 100 мм |
| Длина | 90 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | videx |
| Тип | Аккумулятор |
Информация для заказа
- Цена: 844,20 ₴
