
Свинцево-кислотна акумуляторна батарея Videx 6FM12 12V/12Ah color box 1
1 876 ₴
- Под заказ
- Код: 6FM12 1CB
Отправка с 28 мая 2026+380 (97) 608-12-04
Kyivstar- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

Артикул: 6FM12 1CB
- Вид:Свинцево-кислотні
- Модель:6FM12
- Напруга:12 V
- Ємність, мА-годину:12000
- Максимальний заряд, mA:3600
- Розміри:150mm х 98mm х 95mm
- Вага:3,25кг
- Штрих-код:4820118298030
- Кількість у внутрішньому коробі:1шт
Свинцево-кислотні акумулятори відмінно працюють при високих струмах навантаження і зручні для використання в
пристроях, які вимагають постійного і безперебійного джерела енергії. Зазвичай використовуються в системах
охоронної сигналізації, джерелах безперебійного живлення, автономних системах живлення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость аккумулятора | 12 А·ч |
| Напряжение | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Свинцово-кислотные (SLA) |
| Ток заряда | 3.6 А |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.25 кг |
| Высота | 98 мм |
| Длина | 150 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество батареек в упаковке | 2 шт. |
| Марка | videx |
| Тип | Батарейка |
| Типоразмер | AA |
Информация для заказа
- Цена: 1 876 ₴
