
Свинцево-кислотна акумуляторна батарея Westinghouse 12V, 9Ah, terminal F2, 1шт 94*65*151 мм
1 453,90 ₴
- Под заказ
- Код: WA1290N-F2
Отправка с 29 мая 2026+380 (97) 608-12-04
Kyivstar- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Артикул: WA1290N-F2
-
Свинцево-кислотна акумуляторна батарея Westinghouse 12V, 9Ah, terminal F2 94*65*151 мм
Наріжним каменем місії Westinghouse є забезпечення нашим клієнтам надійних та економічних продуктів. Використовуючи перевірену технологію VRLA Absorbent Glass Mat (AGM) і матеріали преміум-класу, батареї серії WA пропонують чудову продуктивність і надійний режим очікування з терміном роботи від 5 до 10 років.
Характеристики продукту:
- Надійна продуктивність – технологія абсорбуючого скляного мату (AGM) для чудової продуктивності з терміном експлуатації від 5 до 10 років.
- Компактний дизайн - Нижчий внутрішній опір; Співвідношення потужність/об'єм забезпечує неперевершену щільність енергії.
- Не вимагає обслуговування.
- Не проливається.
- Міцна конструкція UL94-HB ABS пластик корпус і кришка.
- Широкий діапазон робочих температур - від -20°C-60°C.
- Вбудована надійність – відповідність стандартам UL, IEC, JIS та BS. ЗАСТОСУВАННЯ: UPS/EPS, іграшки, медичне обладнання, аварійне освітлення, системи безпеки тощо.
- Відповідність стандартам GB / T19638.2 - 2005 YD / T799- 2002 JIS C8704 2006
- IEC 60896-21/22 2004
- Пройдено ISO9001, ISO14001, OHSAS18001 UL.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Westinghouse |
| Емкость аккумулятора | 9 А·ч |
| Напряжение | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Свинцово-кислотные (SLA) |
| Ток заряда | 2.16 А |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.3 кг |
| Высота | 65 мм |
| Длина | 150 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество батареек в упаковке | 2 шт. |
| Марка | videx |
| Тип | Батарейка |
| Типоразмер | AA |
Информация для заказа
- Цена: 1 453,90 ₴

