
Свинцево-кислотна акумуляторна батарея, 12V, 20Ah, terminal T12, 1шт 181*77*167 мм
3 236,10 ₴
- Под заказ
- Код: WA12200N-T12
Отправка с 28 мая 2026+380 (97) 608-12-04
Kyivstar- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

Артикул: WA12120N-F2
-
Свинцево-кислотна акумуляторна батарея, 12V, 20Ah, terminal T12, 1шт 181*77*167 мм
Серія WA — це батарея загального призначення з розрахунковим терміном служби 5 років за технологією регулювання клапана AGM і високою чистотою сировини, акумулятор серії WA має надійний термін служби в режимі очікування. Підходить для UPS/EPS, медобладнання, аварійне освітлення та застосування систем безпеки. Наріжним каменем місії Westinghouse є забезпечення нашим клієнтам надійних та економічних продуктів. Використовуючи перевірену технологію VRLA Absorbent Glass Mat (AGM) та матеріали преміум-класу.
Характеристики продукту:
- Надійна продуктивність – технологія абсорбуючого скляного мату (AGM) для відмінної продуктивності з терміном експлуатації від 5 до 10 років.
- Компактний дизайн – нижчий внутрішній опір; Співвідношення потужність/об'єм забезпечує неперевершену щільність енергії.
- Не вимагає обслуговування.
- Не проливається .
- Міцна конструкція ABS UL94-HB пластик корпус і кришка.
- Широкий діапазон робочих температур від -20 до 60°C.
- Вбудована надійність – відповідність стандартам UL, IEC, JIS та BS. UPS/EPS, іграшки, медичне обладнання, аварійне освітлення, системи безпеки і т.д. Відповідність стандартам GB/T19638.2 - 2005 YD/T799-2002 JIS C8704 2006.
- IEC 60896-21/22 2004.
- Пройдено ISO9001, ISO14001, OHSAS18001 UL.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Westinghouse |
| Емкость аккумулятора | 20 А·ч |
| Напряжение | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Свинцово-кислотные (SLA) |
| Ток заряда | 2.16 А |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.3 кг |
| Высота | 65 мм |
| Длина | 150 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество батареек в упаковке | 2 шт. |
| Марка | videx |
| Тип | Батарейка |
| Типоразмер | AA |
Информация для заказа
- Цена: 3 236,10 ₴
