
Свинцево-кислотна акумуляторна батарея Deep Cycle Westinghouse 12V, 100Ah, terminal T16, 1шт 214*171*330 мм
15 289,20 ₴
- Под заказ
- Код: WD12-100N-T16
Отправка с 28 мая 2026+380 (97) 608-12-04
Kyivstar- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Свинцево-кислотна акумуляторна батарея Deep Cycle Westinghouse, 12 V 100 Ah terminal T16 214*171*330 мм
Наріжним каменем місії Westinghouse є забезпечення нашим клієнтам надійних та економічних продуктів. Використовуючи перевірену технологію VRLA Absorbent Glass Mat (AGM) і матеріали преміум-класу, батареї серії WA пропонують чудову продуктивність і надійний режим очікування з терміном роботи від 5 до 10 років.
Характеристики продукту:
- Надійна продуктивність – технологія абсорбуючого скляного мату (AGM) для чудової продуктивності з терміном експлуатації від 5 до 10 років.
- Компактний дизайн - Нижчий внутрішній опір; Співвідношення потужність/об'єм забезпечує неперевершену щільність енергії.
- Не вимагає обслуговування.
- Не проливається.
- Міцна конструкція UL94-HB ABS пластик корпус і кришка.
- Широкий діапазон робочих температур - від -20°C-60°C.
- Вбудована надійність – відповідність стандартам UL, IEC, JIS та BS. ЗАСТОСУВАННЯ: UPS/EPS, іграшки, медичне обладнання, аварійне освітлення, системи безпеки тощо.
- Відповідність стандартам GB / T19638.2 - 2005 YD / T799- 2002 JIS C8704 2006
- IEC 60896-21/22 2004
- Пройдено ISO9001, ISO14001, OHSAS18001 UL.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 30.5 кг |
| Висота | 214 мм |
| Ширина | 171 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Westinghouse |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна робоча напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип акумулятора | Свиновники-кислотні (SLA) |
| Напруга | 12 В |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Westinghouse |
| Страна производитель | США |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Емкость аккумулятора | 100 А·ч |
| Напряжение | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Ток заряда | 10 А |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 30.5 кг |
| Высота | 214 мм |
| Длина | 330 мм |
| Ширина | 171 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | videx |
| Тип | Аккумулятор |
Информация для заказа
- Цена: 15 289,20 ₴

