
LED FITO (фіто) лампа VIDEX Filament A60FF 08W E27 1000K
145,40 ₴
- Под заказ
- Код: VL-A60FF-08271
Отправка с 09 июня 2026+380 (97) 608-12-04
Kyivstar- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Світлодіодна фітолампа VIDEX - ідеальний вибір для стимулювання росту та подальшого розвитку рослин.
Призначений для всіх видів рослин.
Універсальне рішення, що створює найбільш сприятливі умови:
- для вирощування розсади
- для освітлення декоративних рослин
- для освітлення рослин у зимовий період або в умовах недостатньої кількості природного світла
Використання світлодіодної фітолампи дозволяє отримати необхідний спектр освітлення.
Завдяки використанню світлодіодів різного світлового спектру забезпечуютьсь потреби для всіх видів рослин.
Синій спектр - впливає на розвиток кореневої системи.
Червоний спектр - стимулює процеси фотосинтезу та розмноження рослин.
Артикул: VL-A60FF-08271
- Потужність:8 W
- Світловий потік:300 Lm
- Тип цоколя:Е 27
- Якість світла:> 40 Ra
- Особливості:Фітолампа (Filament)
- Торгова марка:VIDEX
- Гарантійний термін:2 роки
- Формфактор:А60
- Колірна температура світла:1200K (біколорна)
- Напруга:AC 198-242 V
- Частота:50/60 Hz
- Енергоефективність:38 Lm/W
- Клас енергоспоживання:B
- Кут розсіювання:360°
- Ресурс роботи:30000г
- Максимальна сила струму:72mA
- Коефіцієнт потужності:0.5
- Розміри:60mm х 105mm
- Матеріал корпусу:Скло
- Штрих-код:4820118299341
Цветовая температура (К) в сравнении с некоторыми источниками света:

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Рефлектор | Нет |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип цоколя | Резьба |
| Форма лампочки | Груша |
| Цвет светодиода | Синий |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Цоколь | E27 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 105 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал корпуса | Стекло |
| Рабочее положение | Универсальное |
| Цвет колбы лампочки | Прозрачный |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 300 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр | 60 |
| Максимальное рабочее напряжение | 240 В |
| Марка | videx |
| Минимальное рабочее напряжение | 198 В |
| Мощность | 8 Вт |
| Напряжение | 220 В |
| Световой поток, Lm | 800 |
| Срок службы ламп | 30000 час |
| Ток потребления | 67 мА |
| Угол свечения | 360 град. |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 60 Вт |
| Энергоэф-ть, Lm/W: | 100 |
Информация для заказа
- Цена: 145,40 ₴





