
LED лампа VIDEX MR16eL 7W GU10 4100K (Кут 36 °)
100,50 ₴
- Под заказ
- Код: VL-MR16eL-07104
Отправка с 30 апреля 2026- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
LED лампа VIDEX MR16eL 7W GU10 4100K (Кут 36 °)
LED лампа VIDEX MR16eL 7W GU10 4100K - добре підійде для підсвічування і виділення певних зон, але також можна використовувати і для загального освітлення. Це все залежить від дизайнерських та особистих смакових якостей споживача. Ідеальна для декоративного, місцевого та спрямованого освітлення. Світлодіодні лампи покращують якість штучного освітлення, а також допомагають економити на комунальних платежах. Завдяки мінімальному спотворенню природних кольорів, якісному світла, різноманітності моделей і малому енергоспоживанню - світлодіодні лампи стали головним джерелом світла у всіх сферах людської діяльності.
Особливості
- Енергоефективність освітлення (A+).
- Захист від стрибків напруги в діапазоні від 175 до 250В.
- Рівномірне яскраве освітлення без мерехтінь, функція миттєвого включення і відсутність ультрафіолетового випромінювання.
- Ефективний тепловідвід через корпус лампи
- Величезний ресурс роботи - 25 000 годин. Гарантія 2 роки.
- Сумісна з вимикачами з підсвічуванням
- Має спеціальний лінзований розсіювач 36°.
Енергозберігаючі LED лампочки в 10 разів економніше ламп розжарювання і мають високу світловіддачу (80Лм/Вт). Світловий потік - 560Лм.
Комфортне для очей світло, не призводить до втоми і не погіршує емоційний стан, завдяки природній передачі кольорів (>80Ra). Біле світло (4100К), створює яскраве і комфортне освітлення, наближене до денного. Надійний драйвер, встановлений в лампі, значно збільшує термін служби, прибирає мерехтіння і захищає лампочку від стрибків в електромережі.
До складу цієї лампи не входить ртуть та інші шкідливі речовини. Термін придатності до використання необмежений. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів.
Артикул:VL-MR16eL-07104
- Категорія:Лампи
- Колірна температура світла:4100К (біле світло)
- Якість світла:Ra > 80
- Тип цоколя:GU 10
- Особливості:Лінзований розсіювач
- Формфактор:MR16
- Напруга:AC 175-250 V
- Потужність:7W
- Енергоефективність:80 Lm/W
- Клас енергоспоживання:А+
- Час запуску:Миттєвий старт (<1 сек)
- Регулювання освітленості (димер):Не підтримує
- Світловий потік:560 Lm
- Максимальна сила струму:63mA
- Частота:50/60 Hz
- Кут розсіювання:36°
- Коефіцієнт потужності:0.5
- Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби:≥94.8%
- Ресурс роботи:25000г
- Кількість циклів Ввім/Вимк:20000
- Матеріали:Алюміній-поліамід
- Робоча температура:-20°C ~ + 40°С
- Гарантійний термін:2 роки
- Розміри:50mm х 55mm
- Вага:48г
- Кількість у коробі:100шт
- Штрих-код:4820246484848
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальная цветовая температура | 4100 К |
| Максимальное рабочее напряжение | 250 В |
| Минимальная цветовая температура | 4000 К |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| Мощность | 5 Вт |
| Напряжение | 220 В |
| Рефлектор | Да |
| Срок службы ламп | 20000 час |
| Тип цоколя | Штырь |
| Угол свечения | 36 град. |
| Цвет светодиода | Белый |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Цоколь | GU10 |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 50 Вт |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 50 мм |
| Длина | 54 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Количество в упаковке | 20 шт |
| Рабочее положение | Вертикальное |
| Цвет колбы лампочки | Матовый |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 400 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | videx |
| Материал корпуса | Aluplast |
| Форма лампочки | MR16 |
| Цоколь лампи | GU10 |
- Цена: 100,50 ₴


