
LED лампа VIDEX MR16e 6W GU5.3 3000K (AC 175-250 V)
70 ₴
- В наличии
- Код: VL-MR16e-06533 (24964)
+380 (97) 608-12-04
Kyivstar- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
LED лампи Videx добре підійдуть для підсвічування і виділення певних зон, але також можна використовувати
і для загального освітлення. Це все залежить від дизайнерських та особистих смакових якостей споживача.
Важливим є те, що лампи VIDEX дають якісне рівне світло без пульсацій і забезпечують хорошу передачу кольору,
а термін служби лампи дозволить надовго забути про її заміну.
Особливості:
- Хороший показник енергоефективності
- Високий індекс передачі кольору
- Тривалий термін служби
- Ефективний тепловідвід через корпус лампи
- Захист від перепадів напруги
- Рівний світловий потік

Артикул: VL-MR16e-06533
- Потужність:6 W
- Світловий потік:520 Lm
- Тип цоколя:GU5.3
- Якість світла:> 80 Ra
- Формфактор:MR16
- Колірна температура світла:3000К (тепле світло)
- Гарантійний термін:2 роки
- Торгова марка:VIDEX
- Категорія:Лампи
- Напруга:AC 175-250 V
- Частота:50/60 Hz
- Енергоефективність:87 Lm/W
- Клас енергоспоживання:А+
- Кут розсіювання:120°
- Ресурс роботи:40000г
- Максимальна сила струму:45mA
- Коефіцієнт потужності:0.61
- Розміри:50mm х 48mm
- Вага:45г
- Матеріал корпусу:Алюміній-пластик
- Аналог лампи розжарювання:55W
- Температурний режим:-25°С + 50°С
- Штрих-код:4820118297392
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество контактных штырей цоколя | 2 шт |
| Максимальная цветовая температура | 4100 К |
| Максимальное рабочее напряжение | 250 В |
| Минимальная цветовая температура | 3000 К |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| Мощность | 6 Вт |
| Напряжение | 220 В |
| Рефлектор | Да |
| Срок службы ламп | 20000 час |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип цоколя | Штырь |
| Угол свечения | 120 град. |
| Цвет светодиода | Белый |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Цоколь | GU5.3 |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 55 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 50 мм |
| Длина | 48 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Рабочее положение | Универсальное |
| Цвет колбы лампочки | Матовый |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 520 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | videx |
| Материал корпуса | Aluplast |
| Форма лампочки | MR16 |
| Цоколь лампи | GU 5.3 |
Информация для заказа
- Цена: 70 ₴


