
LED лампа VIDEX G4e 2W G4 4100K (AC 220-240 V)
74 ₴
- В наличии
- Код: VL-G4e-02224 (24632)
- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
Світлодіодна лампа VIDEX — високотехнологічне джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Призначена для загального освітлення приміщень, торговельних залів і вітрин, промислових підприємств. Ідеальна для декоративного, місцевого і направленного освітлення. Використовується у всіх типах побутових світильників. Світлодіодна лампа VIDEX— доцільна заміна ламп розжарювання та люмінесцентних ламп. Дозволяє заощаджувати до 90% енергії, має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень під час вмикання і вимикання. Не містить шкідливих речовин. Строк придатності до використання необмежений. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів.
Особливості:
- Хороший показник енергоефективності
- Високий індекс передачі кольору
- Тривалий термін служби
- Ефективний тепловідвід через корпус лампи
- Захист від перепадів напруги
- Рівний світловий потік

Артикул: VL-G4e-02224
- Категорія:Лампи
- Потужність:2 W
- Світловий потік:180 Lm
- Тип цоколя:G 4
- Якість світла:> 90 Ra
- Формфактор:G4
- Колірна температура світла:4100К (біле світло)
- Гарантійний термін:2 роки
- Напруга:AC 220-240 V
- Частота:50/60 Hz
- Енергоефективність:90 Lm/W
- Клас енергоспоживання:А+
- Кут розсіювання:300°
- Ресурс роботи:20000г
- Максимальна сила струму:18mA
- Коефіцієнт потужності:0.5
- Розміри:16mm x 44mm
- Вага:5г
- Матеріал корпусу:Полікарбонат
- Аналог лампи розжарювання:300W
- Температурний режим:-25°С + 50°С
- Штрих-код:4820118295725
- Кількість у внутрішньому коробі:20шт
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальное рабочее напряжение | 245 В |
| Минимальная цветовая температура | 4000 К |
| Минимальное рабочее напряжение | 220 В |
| Мощность | 2 Вт |
| Напряжение | 220 В |
| Рефлектор | Нет |
| Срок службы ламп | 20000 час |
| Тип цоколя | Штырь |
| Ток потребления | 167 мА |
| Угол свечения | 300 град. |
| Форма лампочки | Цилиндрическая |
| Цвет светодиода | Белый |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Цоколь | G4 |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 25 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 16 мм |
| Длина | 44 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Рабочее положение | Универсальное |
| Цвет колбы лампочки | Матовый |
| Характеристики излучения | |
| Мощность излучения | 90 Вт/м |
| Световой поток | 160 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| 1-LED-277-T | 3000К (теплый свет) |
| 1-LED-278-T | 4100К (яркий свет) |
| Световой поток, Lm: | 110 |
| Угол светового потока | 210 |
| Цоколь лампи | G4 |
| Энергоэфективность Lm/W: | 100 |
- Цена: 74 ₴


