
LED лампа VIDEX MR16e 8W GU5.3 4100K 220V
93,50 ₴
- В наличии
- Код: VL-MR16e-08534
- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
LED лампа VIDEX MR16e 8W GU5.3 4100K - добре підійде для підсвічування і виділення певних зон, але також можна використовувати і для загального освітлення. Це все залежить від дизайнерських та особистих смакових якостей споживача. Ідеальна для декоративного, місцевого та спрямованого освітлення. Світлодіодні лампи покращують якість штучного освітлення, а також допомагають економити на комунальних платежах. Завдяки мінімальному спотворенню природних кольорів, якісному світла, різноманітності моделей і малому енергоспоживанню - світлодіодні лампи стали головним джерелом світла у всіх сферах людської діяльності.
Особливості
- Енергоефективність освітлення 90% (A +).
- Захист від стрибків напруги в діапазоні від 175 до 250В.
- Рівномірне яскраве освітлення без мерехтінь, функція миттєвого включення і відсутність ультрафіолетового випромінювання.
- Ефективний тепловідвід через корпус лампи
- Величезний ресурс роботи - 40 000 годин (що дорівнює щоденній, 12-ти годинній роботі протягом дев'яти років.) Гарантія 2 роки.
- Сумісна з вимикачами з підсвічуванням
- Має спеціальний лінзований розсіювач 36°.
Енергозберігаючі LED лампочки в 10 разів економніше ламп розжарювання і мають високу світловіддачу (88Лм/Вт). Світловий потік - 700Лм.
Комфортне для очей світло, не призводить до втоми і не погіршує емоційний стан, завдяки природній передачі кольорів (>90Ra). Біле світло (4100К), створює яскраве і комфортне освітлення, наближене до денного. Надійний драйвер, встановлений в лампі, значно збільшує термін служби, прибирає мерехтіння і захищає лампочку від стрибків в електромережі. Лампа має спрямоване освітлення, кут розсіювання - 120°.
До складу цієї лампи не входить ртуть та інші шкідливі речовини. Термін придатності до використання необмежений. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів.

Артикул: VL-MR16e-08534
- Категорія:Лампи
- Потужність:8 W
- Світловий потік:700 Lm
- Тип цоколя:GU5.3
- Якість світла:Ra > 90
- Формфактор:MR16
- Колірна температура світла:4100К (біле світло)
- Гарантійний термін:2 роки
- Матеріали :Алюміній-поліамід
- Напруга:AC 175-250 V
- Частота:50/60 Hz
- Енергоефективність:88 Lm/W
- Клас енергоспоживання:А+
- Кут розсіювання:120°
- Ресурс роботи:40000г
- Максимальна сила струму:60mA
- Коефіцієнт потужності:0.6
- Робоча температура:-25°C ~ + 50°С
- Розміри:50mm х 51mm
- Вага:47г
- Штрих-код:4820246480604
- Кількість у коробі:20шт
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Источник света | Светодиодный блок SMD |
| Максимальная цветовая температура | 4100 К |
| Максимальное рабочее напряжение | 250 В |
| Минимальная цветовая температура | 4000 К |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| Мощность | 8 Вт |
| Напряжение | 220 В |
| Рабочее напряжение (В) | 175-265 |
| Рефлектор | Да |
| Срок службы ламп | 20000 час |
| Тип цоколя | Штырь |
| Угол свечения | 120 град. |
| Форма лампочки | Груша |
| Цвет светодиода | Белый |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Цоколь | GU5.3 |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 55 Вт |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Дополнительные характеристики | |
| Рабочее положение | Вертикальное |
| Цвет колбы лампочки | Матовый |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 700 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | videx |
| Цоколь лампи | GU 5.3 |
- Цена: 93,50 ₴



