
0.47 Ом (5W) ± 5% резистор постійний дротяний, прецизійний С5-16МВ 5Вт
10,70 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 50 ₴
- В наличии
- Код: 0,47 om С5-16МВ 5Вт
+380 (97) 608-12-04
Kyivstar- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
С5-16МВ 5Вт 0.47 Ом
Резистори С5-16МВ постійні дротяні, прецизійні, малогабаритні низькоомні ізольовані, для навісного монтажу.
Призначені для роботи в ланцюгах постійного, змінного, пульсуючого та імпульсного струмів.
Ряд номінальних опорів – Е24.
Резистори С5-16МВ виготовляють у кліматичному виконанні (всекліматичні) за ГОСТ 20.39.404-81.
Технічні умови:
- приймання «5», «9» ОЖ0.467.513ТУ;
- приймання «1» ОЖ0.467.545ТУ.
Основні технічні характеристики резисторів С5-16МВ:
- Діапазон номінальних опорів:
0,1 Ом... 5,1 Ом;
- гранична напруга: 300 В;
- номінальна потужність: 1; 2; 5 Вт;
Допустимі відхилення опорів: ±0,5; ±1; ±2; ±5%;
- Діапазон температур: -60 ... +100 ° С;
- мінімальне напрацювання, не менше: 30000 годин;
- Термін зберігання: 25 років.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Chian-Chia |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 22 мм |
| Максимальный допуск сопротивления | 5 % |
| Материал корпуса | Цемент |
| Номинальная мощность | 5 Вт |
| Огнестойкость | Да |
| Сопротивление | 22 Ом |
| Состояние | Новое |
| Термостойкость | Да |
| Тип корпуса | Проволочный |
| Тип монтажа | Под пайку |
| Тип резистора | Резистор постоянный |
| Тип токовывода | Аксиальный |
| Упаковка | Без упаковки |
| Форма корпуса | Прямоугольная |
| Цвет корпуса | Белый |
| Ширина | 9.5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 10,70 ₴

