
Портативний світлодіодний ліхтарик TITANUM TLF-T15 170Lm 7600K
258,10 ₴
- Нет в наличии
- Код: TLF-T15
+380 (97) 608-12-04
Kyivstar- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Артикул: TLF-T15

-
Характеристики товару
-
Світловий потік: 170 Lm
-
Колірна температура світла: 7600K
-
Режим роботи:
Максимум, середній, низький, нічний, FLOOD, FLOOD-мерехтливий, синій, червоний, червоне мерехтіння, червоне+синє мерехтіння
-
Спосіб заряду: USB-C
-
Тип акумулятора: Li-ion 180mAh вбудований
-
Матеріал лінзи: Пластик
-
Поверхня рефлектора: TIR лінза
-
Час заряду: 1г
-
IP: X3
-
Матеріал корпусу: Пластик
-
Габаритні розміри: 15mm х 70mm
-
Колір: Сірий
-
Вага: 13г
-
Гарантійний термін: 1 рік
-
Кількість режимів роботи: 10
-
Кількість у коробі: 80шт
-
Штрих-код: 4820246487603
-
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Titanum |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 49 г |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Дальность светового луча | 70 м |
| Длина | 70 мм |
| Цвет | Серый |
| Цветовая температура | 7000K |
| Крепление | Магнитное |
| Световой поток | 170 лм |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип фонаря | Ручной |
| Время заряда аккумулятора | 1 час |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 153 |
| гарантия | 2 |
| Источник света | Диоды |
| Категория качества | A. Премиум |
| Мощность | 3 Вт |
| Напряжение | 5 В |
| Способ освещения | Локальное освещение |
| Степень защиты IP | 44 |
| Тип освещения | Фонарь |
| Тип освещения по мобильности | Переносное |
| Угол излучения света | 120 град. |
| Цвет корпуса | Серый |
| Цвет свечения | Белый |
| Ширина | 27 |
Информация для заказа
- Цена: 258,10 ₴

