
140УД6Б (Au) операционные усилители средней точности с высоким усилением, малыми входными токами
187,60 ₴
- В наличии
- Код: 140УД6Б
+380 (97) 608-12-04
Kyivstar- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
140УД6Б (Au) операційні підсилювачі середньої точності з високим посиленням, малими вхідними струмами

140УД6Б
Мікросхеми 140УД6Б являють собою операційні підсилювачі середньої точності з транзиссторами на вході з надвисоким посиленням, з малими вхідними струмами, з внутрішньою частотною корекцією та схемою захисту виходу від короткого замикання.
Містять 45 інтегральних елементів.
Корпус типу 3108.8-9.01, маса не більш ніж 1,3 г.
Напруга живлення: ±15 В ±10%.
Струм споживання: не більш ніж 5 мА.
Робоча температура: -60...+125°С.
Шифр коду маркування мікросхем:
140УД6АВК-УД6А, 140УД6БВК — УД6Б відповідно до АЕЯР.431130.171 ТУ;
ОСМ140УД6АВК- ОСМУД6А, ОСМ1407Д6БВК- ОСМУД6Б відповідно до АЕЯР.431130.171 ТУ та ПЗ.070.052.
Мінімальний термін зберігання мікросхем під час їхнього зберігання:
- в опалювальному сховищі або в сховищі з регульованими вологістю та температурою або місцях зберігання мікросхем, вмонтованих у захищену апаратуру, або в захищеному комплекті ЗІП — 25 років;
- у неопалюваному сховищі — 16,5 років;
— під навісом і на відкритому майданчику, вмонтованими в апаратуру (у складі незахищеного об'єкта), або в комплекті ЗІП — 12,5 років.
Термін зберігання обчислюється з дати виготовлення, зазначеної на мікросхемі.
| Найменування | K1407Д6Б Мікросхема |
| Функціональна група | Інтегральна |
| Функціональний тип | операційний підсилювач |
| Типорозмір корпусу вітчизняний | 3108.8-8.01 |
| Дата випуску | |
| Торгова марка | Завод Квазар-ІС, Київ |
| Країна походження | УКРАИНА |
| ТУ | АЕЯР.431130.171 ТУ |
| Різновид приймання | "5" |
| Мінімальний термін зберігання, років | 25 |
| Робоче положення | будь-яка |
| Стан паковання | самопакування |
| Кратність відвантаження | 1 |
| Габаритні розміри L*W*H | 9х25 |
| Висота корпусу | 5 mm |
| Кількість виводів або контактів | 8 |
| Довжина виводів | 20 mm |
| Маса виробу, г. | 1 |
| Транслітерація | Microcircuit K140UD6B |
| Інтервал робочих температур | від -60 до +125 °C |
| Напруга живлення | ±15 V±10% |
| Споживаний струм | не більш ніж 4,5 mA |
Мікросхема K140786Б являє собою операційний підсилювач середньої точності з транзиссторами на вході з надвисоким посиленням, з малими вхідними струмами, з внутрішньою частотною корекцією та схемою захисту виходу від короткого замикання. Містить 45 інтегральних елементів. Корпус типу 3108.8-8.01.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Исполнение микросхемы | Полупроводниковое |
| Тип корпуса | DIP |
| Страна производитель | Украина |
| Производитель | Квазар-ИС |
| Тип микросхемы | Операционный усилитель |
| Режим работы усилителя | С |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Техническое описание | скачать PDF в спецификации |
Информация для заказа
- Цена: 187,60 ₴


УКРАИНА