
СВІТИЛЬНИК ЛІНІЙНИЙ СВІТЛОДІОДНИЙ LED 2001-10 10W 4000К B-LH-1769
283,70 ₴
- В наличии
- Код: B-LH-1769
+380 (97) 608-12-04
Kyivstar- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
СВІТИЛЬНИК ЛІНІЙНИЙ СВІТЛОДІОДНИЙ LED 2001-10 10W 4000К B-LH-1769 Лінійні світильники оснащені власним клавішним вимикачем та можуть використовуватись для організації закарнизної підсвітки та місцевого освітлення робочих поверхней, в тому числі, замість люмінесцентних світильників з лампами Т8 та Т5. Артикул:B-LD-1769 Сфера використання:Побутові приміщення Модель:Світлодіодні побутові Тип:Led 2001-10 Потужність Вт:10 Колірна температура:4000 Напруга В:170-240 Світловий потік lm:800 Тип світлодіодаSMD Кут розсіювання град:120 IP:20IP Монтаж:Накладний Корпус:Полікарбонат Розсіювач:Опаловий пластик Колір:Білий Виробник:ELECTRUM EAN:4895127220129 Кількість в коробі шт:20 A mm:590 B mm:35
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Напряжение | 170 В |
| Мощность | 10 Вт |
| Производитель | Electrum |
| Максимальная цветовая температура | 4100 К |
| Угол свечения | 120 град. |
| Форма лампочки | Линейная |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Максимальное рабочее напряжение | 240 В |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет светодиода | Белый |
| Минимальная цветовая температура | 4000 К |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 800 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Срок службы ламп | 30000 час |
| Color Rendering Index | > 80 |
| Тип лампы | Светодиодная лампа |
| Угол светового потока | 120 |
Информация для заказа
- Цена: 283,70 ₴



