
ЛАМПА СВІТЛОДІОДНА КУЛЯ LB-4 4W E14 4000K АЛЮМОПЛАСТ. КОРП. A-LB-0278
70,60 ₴
- В наличии
- Код: A-LB-0278
+380 (97) 608-12-04
Kyivstar- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ЛАМПА СВІТЛОДІОДНА КУЛЯ LB-4 4W E14 4000K АЛЮМОПЛАСТ. КОРП. A-LB-0278 Світлодіодна лампа з опаловим розсіювачем сферичної форми, володіє світловіддачею більше 80 лм/Вт. Оснащена вбудованим джерелом живлення. В електромережу напругою 220 В підключаються без додаткових пристроїв. Призначена для використання в в світильниках загального освітлення, в люстрах та для декоративної підсвітки. Переваги: - володіє збільшеним терміном служби, який в 30 раз більше, ніж у ламп розжарювання; - в 8 раз экономічніше ламп розжарювання та 2 рази – люмінесцентних ламп; - випромінює біле світло з доброю кольоропередачею (Ra>80); - світловий потік залишається незмінним в широкому діапазоні напруги живлення. Примітка: лампа не призначена для роботы з електронним диммером; Артикул:A-LB-0278 Група:Лампи Підгрупа:Лампи світлодіодні (LED) Ознака:Сферичні Модель:LB-4 Потужність Вт:4 Колірна температура:4000 Тип цоколя:E14 Світловий потік lm:340 Напруга В:175-250 Тип світлодіодаSMD Кут розсіювання град:160 Тип колби:Кулеподібна Колір скла:Опаловий Термін служби ч:25000 Виробник:ELECTRUM EAN:4895127217310 Кількість в коробі шт:100 A mm:80 B mm:45
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Electrum |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Мощность | 4 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Напряжение | 220 В |
| Световой поток | 340.0 |
| Максимальное рабочее напряжение | 250 В |
| Цоколь | E14 |
| Минимальная цветовая температура | 4000 К |
| Срок службы ламп | 25000 час |
| Форма лампочки | Сферическая |
| Максимальная цветовая температура | 4100 К |
| Рефлектор | нема |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 40 Вт |
| Угол свечения | 160 град. |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| Тип цоколя | Резьба |
| Цвет светодиода | Белый |
| Тип лампы | Светодиодная лампа |
| Operating Temperature | -20 to 45°c |
Информация для заказа
- Цена: 70,60 ₴



