
ЛАМПА СВІТЛОДІОДНА КУЛЯ LB-32 6W E14 3000K АЛЮМОПЛАСТ. КОРП. A-LB-1405
106,60 ₴
- Под заказ
- Код: A-LB-1405
Отправка с 12 мая 2026+380 (97) 608-12-04
Kyivstar- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ЛАМПА СВІТЛОДІОДНА КУЛЯ LB-32 6W E14 3000K АЛЮМОПЛАСТ. КОРП. A-LB-1405 Нова найеффективніша лінійка світлодіодних ламп з світловіддачею 90-100лм/вт. Використання таких ламп дасть більший экономічний еффект в порівнянні з стандартними світлодіодними лампами, а висока якість їх світла та зовнішняи внешняя привабливість прикрасить будь-який інтер'єр. Світлодіодна лампа з опаловим розсіювачем сферичної форми. Оснащена вбудованим джерелом живлення. В електромережу напругою 220 В підключаються без додаткових пристроїв. Призначена для використання в в світильниках загального освітлення, в люстрах та для декоративної підсвітки. Переваги: - володіє збільшеним терміном служби, який в 30 раз більше, ніж у ламп розжарювання; - в 8 раз экономічніше ламп розжарювання та 2 рази – люмінесцентних ламп; - випромінює біле світло з доброю кольоропередачею (Ra>80); - світловий потік залишається незмінним в широкому діапазоні напруги живлення. Примітка: лампа не призначена для роботы з електронним диммером; Артикул:A-LB-1405 Група:Лампи Підгрупа:Лампи світлодіодні (LED) Ознака:Сферичні Модель:LB-32 Потужність Вт:6 Колірна температура:3000 Тип цоколя:E14 Світловий потік lm:600 Напруга В:175-250 Тип світлодіодаSMD Кут розсіювання град:230 Тип колби:Кулеподібна Колір скла:Опаловий Термін служби ч:25000 Виробник:ELECTRUM EAN:4895127211134 Кількість в коробі шт:100 A mm:82 B mm:45
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Electrum |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Мощность | 6 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Напряжение | 220 В |
| Световой поток | 600.0 |
| Максимальное рабочее напряжение | 250 В |
| Цоколь | E14 |
| ON/OFF times | >20,000 |
| Минимальная цветовая температура | 3000 К |
| A-LB-0308 | 4100K (нейтральный) |
| Срок службы ламп | 25000 час |
| Форма лампочки | Сферическая |
| Максимальная цветовая температура | 3100 К |
| Рефлектор | нема |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 60 Вт |
| Угол свечения | 230 град. |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| A-LB-0307 | 2700K (теплый) |
| Тип цоколя | Резьба |
| Цвет светодиода | Белый |
| Тип лампы | Светодиодная лампа |
| Operating Temperature | -20 to 45°c |
Информация для заказа
- Цена: 106,60 ₴


